Poznaliśmy datę premiery Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na PlayStation 4

Square Enix, wydawca i producent Final Fantasy XIV: A Realm Reborn wystosował notkę do graczy, w której opublikowano oficjalną datę premiery gry na PlayStation 4, oraz edycję kolekcjonerską.

psp

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn możemy cieszyć się już od dłuższego czasu na PlayStation 3, jak również komputerach osobistych. Osobiście testowałem wczesną wersję gry, aby później przerzucić się na pełną wersję odrodzonego królestwa. Czternasta odsłona serii zapowiadana była od dłuższego czasu na PlayStation 4, jako tytuł, który ma przyciągnąć graczy sympatyzujących z gatunkiem MMORPG. Poznaliśmy oficjalne stanowisko Square Enix w tej sprawie. Premiera gry na PlayStation 3 odbędzie się już 14 kwietnia tego roku, zamówienia przed premierowe na grę możecie składać od dzisiaj. Jakby tego było mało, wszyscy nie zdecydowani będą mogli popróbować A Realm Reborn na własnej skórze, ponieważ od 22 dnia lutego rozpoczną się oficjalne beta testy wersji na PlayStation 4. Ciekawostką jest fakt, że wszyscy z Was, którzy są właścicielami wersja na PlayStation 3, będą mogli kompletnie za darmo pobrać wersję na PlayStation 4, co z automatu wiąże się z utratą gry na starszą platformę Sony. Twórcy opublikowali również pierwsze informacje na temat wersji kolekcjonerskiej, która jak to Square Enix ma w zwyczaju, jest niezwykle opasła i atrakcyjna, a w jej skład wchodzą:

  • album z grafikami koncepcyjnymi samego Yoshitaka Amano
  • Art Book – The Art of Eorzea: A Realm Reimagined
  • oficjalną ścieżkę dźwiękową z gry
  • płytę DVD ze specjalnymi materiałami z gry
  • ekskluzywną talię kart, również z grafikami z gry
  • kody do wykorzystania na następujące przedmioty – Coeurl Mount, Behemoth Barding, Baby Behemoth minion, Helm of Light, Fat Chocobo Mount and Wind-up Moogle minion

FFXIV AA

Written By
More from Patryk

Video – Mirror’s Edge Catalyst gamescom 2015 gameplay, jak go ocenić?

Na targach gamescom 2015 największe wrażenie zrobiło na mnie Mirror’s Edge Catalyst....
Read More