Poznaliśmy datę premiery cyfrowej wersji gry Resident Evil HD

Firma Capcom potwierdziła datę premiery cyfrowej wersji gry Resident Evil HD na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Na tę wiadomość czekali chyba wszyscy sympatycy klasycznych odsłon Resident Evil. Włodarze Capcom oficjalnie ogłosili, iż długo oczekiwana gra Resident Evil HD pojawi się w dystrybucji cyfrowej już z dniem 20 stycznia w całej Europie. Zanotujcie datę w kalendarzyku gracza, bowiem z pewnością warto.

Warto podkreślić, że tytuł został świetnie przygotowany od strony technicznej, a całość dopełni klasyczna, wymagająca rozgrywka w znanym nam stylu. W przyszłym roku fani marki Resident Evil otrzymają co najmniej dwa tytuły z tej serii. Odświeżoną wersję oryginału, jak również Resident Evil: Revelations 2.

Wszyscy czekamy na odświeżoną wersję klasycznego Resident Evil, a co z legendarnym Resident Evil 2?

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/resident_evil_hd_remaster/news/resident_evil_hd_remaster_launches_january_20_for_15_99.html]

Written By
More from Patryk

Około trzydziestu milionów obywateli Francji gra w gry wideo

Francuski rząd opublikował kilka ciekawych liczb dotyczących tamtejszej branży gier wideo. Władze...
Read More