Poznaliśmy datę beta testów PlanetSide 2 na PlayStation 4?

PlanetSide 2 to sieciowa strzelanina rozgrywana w konwencji MMO. Gra w 2012 roku trafiła na PC- ty i zmierza również na PlayStation 4. Twórcy zdradzili prawdopodobną datę beta testów gry.

W PlanetSide 2 walki toczone są na naprawdę wielką skalę.

Niemalże wszyscy posiadacze PlayStation 4 i sieciowych strzelanin od jakiegoś czasu oczekują debiutu PlanetSide 2 na najnowszej konsoli Sony. Od jakiegoś czasu po sieci krążyły plotki na temat rzekomych beta testów gry. Wszystko wskazuje jednak na to, że długie oczekiwania wkrótce dobiegną końca.

John Smedley, czyli prezes Sony Online Entertainment zapowiedział, że beta testy PlanetSide 2 na PlayStation 4 będą miały miejsce między 13 a 20 stycznia 2015 roku. Podkreślił jednak, iż nie jest w stanie potwierdzić tej daty w stu procentach. Będzie ją miał prawdopodobnie 5 stycznia, gdy cały zespół wróci do pracy po świąteczno- noworocznej przerwie. Jeśli chcecie mieć szansę na udział w beta testach gry musicie zapisać się na oficjalnej stronie gry.

Warto wspomnieć, że PlanetSide 2 zadebiutowało w listopadzie 2012 roku na komputerach osobistych. Tytuł ten oparty jest o model free- to- play, co zapewne przyciągnie wielu posiadaczy PlayStation 4, którzy również będą mogli za darmo spróbować swoich sił w tej produkcji.

[dzięki- http://www.dualshockers.com/2014/12/29/planetside-2-ps4-beta-coming-either-the-week-of-the-13th-or-20th-next-month-according-to-john-smedley/]

More from Mikołaj Ciesielski

Dragon Age: Inkwizycja może dostarczyć 200 godzin zabawy

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona znanej serii gier typu cRPG, za...
Read More