Poznaliśmy ceną DLC do gry Uncharted 4: A Thief’s End

Uncharted 4: A Thief’s End będzie pierwszą grą z tej wspaniałej serii, która doczeka się płatnego dodatku DLC na PlayStation 4. Dziś poznaliśmy informacje na temat tego fabularnego rozszerzenia i jego konkretną cenę.

W amerykańskim sklepie PlayStation Store pojawiła się osobna oferta dotycząca dodatku DLC Tripple Pack przeznaczonego dla gry Uncharted 4: A Thief’s End. W skład tej zawartości wejdzie fabularny dodatek do gry oraz dwa zestawy rozszerzeń przeznaczone do rozgrywek w trybie multiplayer. Dodatkowa zawartość została wyceniona na kwotę 29, 99 $, a więc około 100 złotych.

Co ciekawe, na europejskim PlayStation Store możecie składać zamówienia na Uncharted 4: A Thief’s End w wersji Deluxe. Zawiera ona rzeczony Tripple Pack. Jednak należy pamiętać, że za tę bogatą, cyfrową wersję przyjdzie graczom zapłacić nieco więcej, bowiem aż 309 złotych. Wychodzi więc na to, że dodatek DLC będzie nas kosztował około 60 złotych, bowiem standardowa wersja pudełkowa została wyceniona na 249 złotych.

Warto się zastanowić, czy zestaw Tripple Pack będzie dodatkowy osobno na PlayStation Store? Wydaje mi się, że jak najbardziej, ale raczej nie ma co liczyć na cenę 60 złotych, a nieco wyższą, gdy zdecydujemy się to rozszerzenie zakupić w detalu. Naughty Dog z pewnością w niedługim czasie podzieli się z nami oficjalnymi informacjami na temat tego dodatku DLC. Oby był tylko wart kwoty, którą na niego przeznaczymy.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Uncharted to seria przygodowych gier akcji przedstawionych z perspektywy trzeciej osoby, w których gracz wciela się w postać podróżnika i poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. Główna seria gier na PlayStation 3 została wyprodukowana przez amerykańskie studio Naughty Dog, natomiast Złota Otchłań i Pogoń za fortuną na PlayStation Vita zostały stworzone przez Bend Studios.[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/Uncharted-4-A-Thiefs-End_2015-779×1024.jpg”]

[interaction id=”55caf6b1b7e78f9b323ff004″]

Written By
More from Patryk

Watch Dogs – poznaliśmy datę premiery wersji na Xboksa 360?

W sieci pojawiła się gorąca plotka, która odkrywa karty w sprawie premiery...
Read More