Poznajcie zawartość gry Risen 3: Władcy Tytanów – Edycja Rozszerzona

Risen 3: Władcy Tytanów – Edycja Rozszerzona weszło do planu wydawniczego firmy Cenega. Tytuł dostępny będzie z ciekawymi dodatkami na PC, PS4 i XO.

Risen 3: Władcy Tytanów – Edycja Rozszerzona (Risen 3: Titan Lords – Enhanced Edition) to nowa wersja gry wchodzącej w skład słynnej serii RPG firmy Piranha Bytes. Produkcja jest przygotowana z myślą o konsoli PlayStation 4 i ukaże się w polskiej (napisy) oraz angielskiej wersji językowej 21 sierpnia br.

Risen 3: Władcy Tytanów – Edycja Rozszerzona to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników przygody i eksploracji. Wydanie zawiera wszystkie opublikowane do tej pory aktualizacje oraz dodatki, a poziom grafiki będzie można porównać do ustawień „Ultra” z premiery na PC. Dodatkowo, Risen 3 na PlayStation 4 będzie zawierać wiele usprawnień:

  • Jeszcze wyższa rozdzielczość w wielu miejscach,
  • Urozmaicenie dynamicznego cyklu dobowego o nowe efekty dnia i nocy,
  • Głębia ostrości bokeh,
  • Efekt Bloom (HDR).

Oryginalne Risen 3: Władcy Tytanów pojawiło się na rynku 12 sierpnia 2014 roku. Tytuł został ciepło przyjęty przez graczy i spodobał się fanom klasycznych gier RPG od Piranha Bytes. Gra na serwisie Metacritic zdobyła średnią ocen na poziomie 65 punktów.

Risen3EE_PS4_2D

 

[interaction id=”556897501c915e9c5647a260″]

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – list otwarty od twórców gry i data premiery

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG od rodzimego studia CD Projekt...
Read More