Poznajcie szczegóły najnowszej aktualizacji systemu Xbox One

W sieci pojawiły się informacje dotyczące aktualizacji systemu konsoli Xbox One, która wprowadza kilka ciekawych zmian dla graczy.

Xbox One to konsola firmy Microsoft, która otrzyma sporo ekskluzywnych gier na przestrzeni miesięcy.
Xbox One to konsola firmy Microsoft, która otrzyma sporo ekskluzywnych gier na przestrzeni miesięcy.

Nadciąga aktualizacja systemu konsoli Xbox One, która wprowadzi kilka ciekawych rozwiązań mających usprawnić posługiwanie się konsolą oraz interfejs. Firma Microsoft przygotowała nawet krótką prezentację aktualizacji we współpracy z popularnym Majorem Nelsonem.

Użytkownicy Xbox One mogą liczyć na kilka interesujących funkcjonalności, wśród których chyba najbardziej wybija się przed szereg opcja Game Hubs. Mowa tutaj o specjalnych stronach mających na celu grupowanie informacji na temat przechodzonych gier, ich statystyki, listy najlepszych wyników, postępy graczy oraz konkretne osiągnięcia. Game Hubs zajmie się również informowaniem graczy o dodatkach DLC do ich ulubionych gier oraz poinformuje nas o aktywności znajomych – ich filmikach oraz screenach.

Warto również wspomnieć o skróceniu czasu oczekiwania na połączenie się kontrolera z konsolą Xbox One. Teraz potrwa to już tylko 2 sekundy. Microsoft wprowadza przezroczyste kafelki na stronę główną Xbox One, ponadto udostępni wsparcie dla telewizorów. Na liście zmian znajduje się również usprawniony system rozmów głosowych – poprawiono status połączenia oraz wysyłanie zaproszenia do rozmowy.

Xbox One ma się całkiem nieźle, poniżej możecie posłuchać Nelsona, który wprowadzi nas pokrótce w najnowszą aktualizację konsoli.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/02/xbox-one-february-update-rolling-out-now.html]

Written By
More from Patryk

Megan Ellison zagrała w Uncharted 4: A Thief’s End i jest zachwycona oprawą graficzną

Megan Ellison to producentka filmowa, która na swoim koncie ma Mistrz czy...
Read More