Poznajcie Rise of the Tomb Raider oraz Lara Croft and the Temple of Osiris – nowe odsłony legendarnej serii!

Kiedy usłyszymy o nowej części Tomb Raidera?

Podczas targów E3 zaprezentowano nam nowe gry z serii Tomb Raider. Firma Crystal Dynamics postanowiła zrobić nam niespodziankę i pokazać dwa zupełnie nowe tytuły.

Tomb Raider trafiło na rynek w roku 1996. Od tamtej pory seria jest jedną z najważniejszych w branży gier wideo.
Tomb Raider trafiło na rynek w roku 1996. Od tamtej pory seria jest jedną z najważniejszych w branży gier wideo.

Podczas konferencji na E3 zostało zapowiedziane Rise of the Tomb Raider, a więc kontynuacja gry z roku 2013. Crystal Dynamics postanowili kontynuować sprawdzoną oraz kochaną przez graczy formułę. Tytuł został zaprezentowany podczas targów z wielką pompą. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, który jest zgrabną animacją naświetlającą nam nową sylwetkę Lary Croft. Premiera zaplanowana jest na okres świąteczny roku 2015 na PlayStation 4 oraz Xbox One. Poniżej możecie rzucić okiem na krótką animację z gry, podczas której możemy zaobserwować dorosłą Larę Croft, która poddaje się terapii związanej z wydarzeniami z pierwszej części gry (odświeżonego Tomb Raider z roku 2013).

To jednak nie wszystko w temacie przygód dzielnej Pan archeolog. Podczas tej samej prezentacji pokazano kolejną odsłonę serii. Mowa tutaj o zupełnie innym tytule, mianowicie Lara Croft and the Temple of Osiris. Tytuł ten nawiązuje do wydanego wcześniej Lara Croft and the Guardian of Light. Gra umożliwi nam wspólną zabawę w dwie osoby – tryb kooperacji. Za szpilę odpowiada firma Crystal Dynamics. Nie ujawniono jeszcze oficjalnej daty premiery gry, ale wiadomo, że trafi ona tylko na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Myślę że to są świetne targi E3 dla fanów Lary Croft!

Written By
More from Patryk

Battlefield Hardline nie powtórzy błędów Battlefield 4 twierdzi Visceral Games

Twórcy gry Battlefield Hardline uważają, że absolutnie nie powtórzą błędów znanych z...
Read More