Poznajcie Night Cry, czyli następcę serii Clock Tower

W sieci pojawiły się informacje na temat duchowego następcy marki Clock Tower. Okazuje się, iż będzie nim gra Night Cry, która to pojawi się na PlayStation Vita, iOS oraz Android.

PlayStation Vita to najnowsza konsola przenośna firmy Sony na rynku.
PlayStation Vita to najnowsza konsola przenośna firmy Sony na rynku.

PlayStation Vita powoli się rozkręca, głównie za sprawą mniejszych, ale niemniej ciekawych produkcji, które pojawiają się na tym systemie. Kolejną z nich będzie gra Night Cry, niejako duchowy następna serii Clock Tower.

Nad rzeczoną produkcją pracuje studio Nude Maker, które ogłosiło, iż gra pojawi się na systemie PlayStation Vita oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android. Tytuł ma nawiązywać charakterystyką do gier z serii Clock Tower, a więc marki zapoczątkowanej przez firmę Human Entertainment. Ostatnia odsłona tej znanej serii pojawiła się jeszcze na PlayStation 2. Od tamtej pory słuch po niej zaginął.

Night Cry będzie horrorem rozgrywającym się na statku pasażerskim płynącym po wodach oceanu. Na pokładzie luksusowego statku dochodzi do serii morderstw, gracz wciela się w jednego z pasażerów i jest zmuszony powalczyć o przetrwanie w tych niebezpiecznych warunkach.

Gra otrzymała ponadto pierwszy zwiastun typu live-action, który możecie obejrzeć poniżej. Night Cry z pewnością będzie dobrą wiadomością dla wszystkich właścicieli PlayStation Vita, którzy otrzymają niejako tytuł na wyłączność.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/the-spiritual-successor-to-clock-tower.html]

Written By
More from Patryk

Nowy materiał wideo z gry Fallout 4 opisuje atrybut siły

Firma Bethesda opublikowała nowy materiał z serii S.P.E.C.I.A.L, który ma promować grę...
Read More