Poznajcie mityczny świat w Far Cry 4

Far Cry 4 jest kolejną odsłoną znanej i lubianej serii pierwszoosobowych strzelanin akcji, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Najnowsza część Far Cry’a zabierze nas w malownicze Himalaje, ale okazuje się, że nie tylko fikcyjne państwo Kyrat będzie terenem naszych działań.

Far Cry 4 nie będzie za bardzo różnił się od poprzedniej odsłony, ale zostanie wzbogacony o kilka nowych elementów.

Autorzy Far Cry 4 postanowili stworzyć dość ciekawy, mityczny świat Shangri- La, który mogliśmy zobaczyć już jakiś czas temu na materiałach pochodzących z najnowszej odsłony serii. Okazuje się, że wspomniany mityczny świat nie będzie tylko małą lokację, ale osobnym terenem, na którym przyjdzie nam wykonywać różne zadania oraz walczyć z dość przerażającą, miejscową ludnością. Najnowszy materiał udostępniony przez PlayStation skupia się właśnie na Shangri- La, a całość okraszona jest komentarzem twórców na temat tego, niezwykle intrygującego, miejsca.

Nie trudno zauważyć, że Far Cry 4 nie jest rewolucją względem trzeciej części, ale widać, że twórcy nie postanowili odgrzewać tzw. kotleta, lecz starają się, aby czwarta część była ulepszoną wersją trzeciej części serii. Niektórym zapewne się to nie spodoba, ale wygląda na to, że fani serii po raz kolejny dostaną grę, przy której będą mogli spędzić naprawdę sporą ilość czasu. Ponadto twórcy podkreślają, że w czwartej części świat gry będzie bardziej zapełniony i zróżnicowany niż ten znany z trzeciej odsłony serii. Ponadto warto również wspomnieć o trybie multiplayer, który w grze Far Cry 4 prezentuje się bardzo ciekawie. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli twórców, a w nasze ręce znów wpadnie świetna gra akcji z niebanalną fabułą.

Far Cry 4 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Mad Max ukaże się dopiero w przyszłym roku

Mad Max ukaże się dopiero w 2015 roku, a nie jak planowano...
Read More