Poznajcie Microsoft Lumia 540 Dual SIM

Microsoft inwestuje w swoją nową gałąź rynku, czyli smarthone’y z rodziny Lumia. Dziś możecie zobaczyć tani i funkcjonalny Microsoft Lumia 540 Dual SIM.

Już niebawem do sprzedaży w polskich sieciach sklepów oraz sieciach Play, Orange, Plus i T – Mobile trafi nowy smartphone z rodziny Microsoft Lumia.

Gigant z Redmond ma już ustabilizowaną pozycję na rynku tańszych telefonów, dlatego też zdecydował dalej inwestować i wypuści Microsoft Lumia 540 Dual SIM. Jest to propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają wygody, funkcjonalności oraz atrakcyjnej ceny.

lumia-540-dual-sim-3

Już w lipcu Microsoft Lumia 540 Dual SIM pojawi się na półkach sklepowych. Smartphone pozwoli na korzystanie jednocześnie z dwóch kart SIM, a więc swobodne operowanie dwoma numerami telefonu.

Najnowsze urządzenie Microsoftu zostało wyposażone w rozdzielczość 720p i ekran o przekątnej pięciu cali. W obudowie zamontowano aparat fotograficzny jakości 8 megapikseli. Ponadto przygotowano dla zainteresowanych szerokokątną kamerę do wideorozmów jakości 5 megapikseli. Microsoft Lumia 540 Dual SIM wyposażone jest w procesor 1,2 Ghz oraz 1 GB pamięci RAM.

Cena urządzenia jest bardzo atrakcyjna dla wszystkich tych, którzy szukają sprawnego i funkcjonalnego Windows Phone’a. Za Lumię 540 Dual SIM przyjdzie Wam zapłacić cenę sugerowaną 579 złotych.

[dzięki – http://www.microsoft.com/pl-pl/mobile/telefony/lumia540-dual-sim/specyfikacje/]

microsoft lumia

Written By
More from Patryk

Nowy zwiastun The Crew, czyli ogromna mapa do Twojej dyspozycji!

W sieci opublikowano najnowszy zwiastun gry wyścigowej The Crew, która pojawi się...
Read More