Poznajcie Łowcę Asasynów- nowy zwiastun Assassin’s Creed Rogue

Assassin’s Creed Rogue jest kolejną odsłoną popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. W Rogue gracze będą mieli po raz pierwszy możliwość wcielenia się w Templariusza. Do sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun gry, który nosi tytuł “Łowca Asasynów”.

W Assassin’s Creed Rogue ponownie będziemy mieli do czynienia z żeglugą.

Assassin’s Creed Rogue jest bez wątpienia dużym ukłonem Ubisoftu w stronę graczy, którzy nie zdążyli przesiąść się jeszcze na ósmą generację konsol. Okazuje się jednak, że francuska firma poważnie podchodzi do tego tytułu i na pewno nie potraktuje go po macoszemu, o czym świadczy najnowszy, świetny swoją drogą zwiastun gry. Poniższy materiał pokazuje, że nie tylko Unity ma szansę zebrać dobre recenzje. Rzućcie okiem i dajcie znać, czy również poczuliście chęć zapolowania na kilku asasynów.

Warto wspomnieć, że Rogue będzie czymś nowym dla serii, ponieważ po raz pierwszy wcielimy się w Templariusza, a nie jak dotąd w Asasyna. Ponadto twórcy zapowiadają, że główny bohater otrzyma wiele nowych gadżetów, którymi nie moglibyśmy dysponować należąc do Bractwa. Ubisoft podkreśla także, że historia ukazana w grze ma być dużo mroczniejsza niż te, które poznaliśmy w poprzednich częściach. Miejmy nadzieję, że Francuzi nie zawiodą wiernych fanów serii i już w listopadzie do rąk graczy trafią dwie świetne gry z serii Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Rogue trafi na Xboksa 360 oraz na PlayStation 3. Premiera gry zaplanowana jest na 11 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

W Wolfenstein: The New Order nie zobaczymy nazistów!

Wolfenstein: The New Order to kolejna odsłona legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra...
Read More