Poznajcie Łowcę Asasynów- nowy zwiastun Assassin’s Creed Rogue

Assassin’s Creed Rogue jest kolejną odsłoną popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. W Rogue gracze będą mieli po raz pierwszy możliwość wcielenia się w Templariusza. Do sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun gry, który nosi tytuł “Łowca Asasynów”.

W Assassin’s Creed Rogue ponownie będziemy mieli do czynienia z żeglugą.

Assassin’s Creed Rogue jest bez wątpienia dużym ukłonem Ubisoftu w stronę graczy, którzy nie zdążyli przesiąść się jeszcze na ósmą generację konsol. Okazuje się jednak, że francuska firma poważnie podchodzi do tego tytułu i na pewno nie potraktuje go po macoszemu, o czym świadczy najnowszy, świetny swoją drogą zwiastun gry. Poniższy materiał pokazuje, że nie tylko Unity ma szansę zebrać dobre recenzje. Rzućcie okiem i dajcie znać, czy również poczuliście chęć zapolowania na kilku asasynów.

Warto wspomnieć, że Rogue będzie czymś nowym dla serii, ponieważ po raz pierwszy wcielimy się w Templariusza, a nie jak dotąd w Asasyna. Ponadto twórcy zapowiadają, że główny bohater otrzyma wiele nowych gadżetów, którymi nie moglibyśmy dysponować należąc do Bractwa. Ubisoft podkreśla także, że historia ukazana w grze ma być dużo mroczniejsza niż te, które poznaliśmy w poprzednich częściach. Miejmy nadzieję, że Francuzi nie zawiodą wiernych fanów serii i już w listopadzie do rąk graczy trafią dwie świetne gry z serii Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Rogue trafi na Xboksa 360 oraz na PlayStation 3. Premiera gry zaplanowana jest na 11 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Pierwszy sezon The Walking Dead trafił na konsole ósmej generacji

The Walking Dead to przygodowa gra point’ n’ click, za którą odpowiedzialne...
Read More