Poznajcie Cassandrę z Dragon Age: Inkwizycja i aktorkę wcielającą się w jej rolę

W sieci udostępniono nowy zwiastun gry Dragon Age: Inkwizycja. Tym razem twórcy przedstawiają graczom postać Cassandry oraz aktorkę, która wcieliła się w jej rolę.

Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.
Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.

Miranda Raison to urocza aktorka, która wciela się w rolę Cassandry z Dragon Age: Inkwizycja. Autory gry zdecydowali się udostępnić krótki materiał filmowy z udziałem aktorki, która opowiada o swojej pracy, postaci wojowniczki, w którą się wciela oraz generalnej opinii na temat gry.

BioWare wprowadziło Cassandrę już w drugiej odsłonie serii. Inkwizytorka przesłuchiwała wtedy krasnoluda o imieniu Varrick. Zespół tworzący grę zdecydował się, aby Cassandra odgrywała o wiele większą rolę w trzeciej odsłonie serii. Bohaterka będzie stanowczą i bardzo odważną kobietą.

Dragon Age: Inkwizycja pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych. Premiera już 21 listopada. Twórcy ze studia BioWare zarzekają się, że otrzymamy największą grę RPG w ich dotychczasowej historii. Miejmy nadzieję, że tytuł pokryje się z wymaganiami graczy.

Written By
More from Patryk

Destiny najlepiej sprzedającą się marką w Wielkiej Brytanii

  Destiny bije rekord sprzedażowy w Wielkiej Brytanii jako debiut nowej marki....
Read More