Poznajcie Annę, główną bohaterkę Without Memory

Without Memory to psychologiczny trailer inspirowany takimi tytułami jak Heavy Rain czy Beyond: Dwie Dusze. Do sieci trafiły pierwsze grafiki przedstawiające główną bohaterkę gry.

Without Memory działać będzie na silniku Unreal Engine 3.

Najnowsza produkcja rosyjskiego studia Dinosaurum Games wciąż jest sporą tajemnicą, bowiem wiadomo o niej tylko tyle, iż będzie ona podobna do gier stworzonych przez Quantic Dream. Twórcy Without Memory postanowili chyba powoli odkrywać karty, dzięki czemu do sieci trafiły pierwsze grafiki przedstawiające Anne, czyli główną bohaterkę gry, a także projekt niezbyt przyjaznego lasu, który będzie terenem naszych działań.

Ponadto chłopaki z Dinosaurum Games podzielili się zdjęciami z ich wycieczki do siedziby Quantic Dream, gdzie spotkali się z Guillaume de Foundamiere’ em. Biorąc pod uwagę fakt, iż twórcy Without Memory inspirują się grami Heavy Rain oraz Beyond: Dwie Dusze można wysnuć wnioski, iż rosyjscy twórcy dostali kilka wskazówek od swoich bardziej doświadczonych, branżowych kolegów. Miejmy nadzieję, że nauka nie pójdzie w las, a na PlayStation 4 trafi tytuł, który odniesie podobny sukces jak gry studia Quantic Dream.

Without Memory trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 2016 rok.

quantic dream

quantic dream 2quantic dream3

More from Mikołaj Ciesielski

W Dragon Age: Inkwizycja jeden z naszych kompanów będzie homoseksualistą

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna część popularnej serii gier z gatunku cRPG,...
Read More