Poznajcie aktorów wcielających się w główne postacie The Order: 1886

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił materiał przedstawiający aktorów wcielających się w bohaterów gry.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

W sieci nie milkną słowne przepychanki i domysły na temat długości najnowszego dzieła Ready At Dawn. Sami twórcy zabrali już głos w tej sprawie. Do sieci trafił jednak nowy materiał wideo, którego wielu z Was poprzez zamieszanie z długością gry mogło nie widzieć.

Poniższy film przygotowany przez twórców oraz przez Sony po raz kolejny zabiera graczy za kulisy powstawania The Order: 1886. Tym razem zdecydowano się na przybliżenie sylwetek bohaterów oraz aktorów, którzy użyczają im głosu. Jeśli jesteście ciekawi tego, kto wciela się w postać Sir Galahada to zapraszam do oglądania.

Twórcy podkreślają, że wybór osób do danej postaci był trudny, a castingi trwały wiele miesięcy, zanim udało się znaleźć odpowiednich aktorów. Ready At Dawn jest zadowolone z końcowego efektu i podkreśla, że wszyscy, którzy użyczają swojego głosu postaciom idealnie wypełnili swoje obowiązki oraz wczuli się w klimat produkcji.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Zapowiedź gry Need for Speed

Czy są tutaj fani serii filmów Szybcy i Wściekli oraz starego, dobrego...
Read More