Poznajcie aktorów wcielających się w główne postacie The Order: 1886

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił materiał przedstawiający aktorów wcielających się w bohaterów gry.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

W sieci nie milkną słowne przepychanki i domysły na temat długości najnowszego dzieła Ready At Dawn. Sami twórcy zabrali już głos w tej sprawie. Do sieci trafił jednak nowy materiał wideo, którego wielu z Was poprzez zamieszanie z długością gry mogło nie widzieć.

Poniższy film przygotowany przez twórców oraz przez Sony po raz kolejny zabiera graczy za kulisy powstawania The Order: 1886. Tym razem zdecydowano się na przybliżenie sylwetek bohaterów oraz aktorów, którzy użyczają im głosu. Jeśli jesteście ciekawi tego, kto wciela się w postać Sir Galahada to zapraszam do oglądania.

Twórcy podkreślają, że wybór osób do danej postaci był trudny, a castingi trwały wiele miesięcy, zanim udało się znaleźć odpowiednich aktorów. Ready At Dawn jest zadowolone z końcowego efektu i podkreśla, że wszyscy, którzy użyczają swojego głosu postaciom idealnie wypełnili swoje obowiązki oraz wczuli się w klimat produkcji.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Jesteście niezadowoleni z oferty PlayStation Plus? W marcu jedna gra będzie waszym wyborem

Sony powraca do pomysłu, którego byliśmy świadkami w zeszłym roku. Każdy zainteresowany...
Read More