Poznajcie aktorów, którzy wcielą się w bohaterów The Last of Us: Remastered

The Last of Us: Remastered trafi na PlayStation 4 z końcem tego miesiąca. W sieci pojawiły się informacje na temat aktorów, którzy wcielą się w role bohaterów tej historii.

The Last of Us wygrało wiele nagród na międzynarodowych plebiscytach.
The Last of Us wygrało wiele nagród na międzynarodowych plebiscytach.

Już w przyszły wtorek, to jest 29 lipca, w mieście Santa Monica na scenie Broad Stage zagrają aktorzy, którzy wcielają się w główne postaci z gry The Last of Us: Remastered. Odegrane zostaną wybrane sceny z historii gry na żywo, toteż na oficjalnym blogu PlayStation firma Sony zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym przedstawieniu. 

Oczywiście dla graczy, którzy nie mogą się tam wybrać, przygotowano bardzo ciekawy materiał wideo naświetlający nam sylwetki większości aktorów. W skład ekipy wcielającej się w bohaterów The Last of Us: Remastered znajdziemy takich artystów jak Troy Baker (Joel), Ashley Johnson (Ellie), Merle Dandridge (Marlene), Hana Hayes (Sarah) i Annie Wersching (Tess).

Warto wspomnieć o tym, że przedstawienie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem internetu. Będzie je można obejrzeć poprzez transmisje na YouTube oraz Twitchu. Zapowiedziano również występ kompozytora muzyki do gry, czyli Gustavo Santaolalla, który wykona kilka utworów ze ścieżki dźwiękowej gry na żywo. Poniżej zwiastun tego przedstawienie w formie wideo.

Written By
More from Patryk

Tekken 7 – twórcy przedstawiają Lucky Chloe, nową zawodniczkę

Namco udostępnili zwiastun oraz galerię dotyczącą nowej bohaterki Tekken 7. Poznajcie sympatyczną...
Read More