Poznaj bohaterów Alien: Izolacja

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy z gry Alien: Isolation. Tym razem autorzy gry wypowiadają się na temat bohaterów historii oraz naświetlają relacje między nimi.

Obcy: Izolation będzie dystrybuowany w naszym kraju przez firmę Cenega.
Obcy: Izolation będzie dystrybuowany w naszym kraju przez firmę Cenega.

W sieci opublikowano kolejny, całkiem ciekawy materiał wideo z gry Alien: Isolation (Obcy: Izolacja). Tym razem jest to prezentacja bohaterów, których spotkamy podczas poznawania historii córki Riplay. Tytuł trafi na konsole nowej generacji (z wyjątkiem Wii U), PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. Autorzy gry tym razem zamierzają pokazać nam nowych, intrygujących bohaterów, którzy zasilą scenariusz produkcji. Nie są to osoby o płaskiej osobowości, jedni będą nas wspomagać, drudzy próbować nam zaszkodzić, a jeszcze inny będą tajemnicą do samego końca gry. Ciekawe, zważywszy na to, że większość gry będziemy osamotnieni. Ciekawi mnie więc, w jaki sposób scenariusz wprowadzi wspomniane osobistości do rozgrywki. Czy możemy liczyć na wspólną walkę z bestią?
Alien: Isolation budzi wielkie zainteresowanie oraz nadzieję, nie tylko wśród fanów Obcego, ale również wśród wielbicieli gier o tematyce survival horror. Przemierzanie mrocznych korytarzy statku pewnie niejednego przyprawi o zawał serca. Pozostaje nam tylko czekać, aż Obcy trafi do naszych domów.

Written By
More from Patryk

Ostatni odcinek The Wolf Among Us dostępny w tym tygodniu

Firma Telltale Games udostępniła najnowszy zwiastun ostatniego odcinka gry The Wolf Among...
Read More