Powtórki w Driveclub już w przyszłym tygodniu wraz z nową aktualizacją

W sieci pojawiły się informacje na temat nadchodzącej aktualizacji gry Driveclub na PlayStation 4, która ostatecznie ma wprowadzić powtórki.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Driveclub na PlayStation 4 rozwija się w bardzo szybkim i dobrym kierunku, ale od samego początku brakuje jednego, istotnego elementu w tego typu grach wideo – systemu powtórek. Aktualizacja 1,12 ma wprowadzić kilka usprawnień, w tym właśnie system powtórek po rozegranych zawodach – graficzne fajerwerki zostaną odpalone!

Oficjalny komunikat Evolution Studios w tej sprawie jest klarowny – patch 1,12 wprowadzi system powtórek, jak również usprawnienia oprawy graficznej i systemu zmiennych warunków atmosferycznych. Dwa niezwykle ważne i efektowne elementy Driveclub stanowią o jego sile, wiedzą o tym również twórcy, planując kolejną aktualizację.

W trybie powtórek aktywny będzie ponadto tryb Photo Mode, dzięki czemu gracze mogą robić efektowne zdjęcia!

Nadchodząca aktualizacja to nie tylko tryb powtórek, ale również usprawnienia rozgrywki w trybie Drift. Gracze otrzymają większą ilość punktów za ewolucje na torze, ponadto twórcy udostępnią nowy samochód w postaci Ferrari 599 XX Evoluzione – tylko dla graczy z 50 poziomem doświadczenia.

Oczywiście Evolution Studios przygotowali krótki teaser tego, co szykują dla nas w nadchodzącej aktualizacji. Gameplay widoczny jest poniżej, dzięki wpisowi na serwisie Facebook.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/driveclub/news/driveclub_getting_replays_and_visual_upgrades_in_next_weeks_1_12_title_update.html]

Post użytkownika Driveclub.

Written By
More from Patryk

PlayStation Vue, czyli usługa telewizyjna dla PlayStation 4

Koncern Sony przygotował ciekawą ofertę dla fanów multimediów i telewizji. Oczywiście mowa...
Read More