Powstanie kolejna część Red Dead Redemption.

Red Dead Redemption to osadzona w klimatach dzikiego zachodu gra akcji wyprodukowana przez Rockstar Games. Stanowi on kontynuacje wydanej w 2004 roku Red Dead Revolver. Red Dead Redemption trafiło wyłącznie na konsole Xbox 360 oraz na PlayStation 3, gdzie zostało bardzo ciepło przyjęte. Nic więc dziwnego, że wszyscy wyczekują drugiej części przygód Johna Marstona.

“GTA na dzikim zachodzie” podbiło serce konsolowych graczy. Czas najwyższy, aby zrobiło to samo na konsolach nowej generacji.

Wiadomo, że wszyscy gracze, którzy mieli okazję zagrać w Red Dead Redemption od dawna oczekują drugiej części. Natomiast niektórzy wciąż proszą i czekają na PC-tową wersję przygód Johna Marstona. Jedno jest pewne. Powstanie kolejna część Red Dead Redemption. Zapewnia o tym Staruss Zelnick, czyli CEO Take- Two. Pan Zelnick potwierdził te przypuszczenia na konferencji Cowen and Company Analyst, gdzie zapewniał, że firma bardzo starannie wybiera wypuszczane na rynek gry, by nie dopuścić do zalania rynku falą byle jakich produktów.

Ryzyko wydawanie coraz większej ilości gier jest takie, że skończysz wyładowując swój cykl, a nie chcą tego przede wszystkim klienci. Oni nie chcą “więcej” ale “lepiej”.

Tymi słowami przestrzegał stałe marki Take- Two takiej NBA, Grand Theft Auto czy Borderlands, ale wymienił również Red Dead Redemption, co wskazuje na to, że w przyszłości będą pojawiać się kolejne gry spod tego szyldu. Ponadto ujawnił, że podobne plany Take- Two ma wobec Evolve. Natomiast seria Bioshock ma być kontynuowana przez 2K Marin. Miejmy nadziję, że nowe Red Dead Redemption już niedługo zostanie zapowiedziane oraz, że będzie równie dobre jak te z 2010 roku.

[dzięki- GameInformer]

More from Mikołaj Ciesielski

Najnowszy gameplay z Bound by Flame pokazuje różne metody walki

Najnowszy gameplay Bound by Flame pokazuje różne metody walki i pochodzi z...
Read More