Powstaje kolejna gra Star Wars w siedzibie Electronic Arts

Jade Raymond dołączyła ostatnio do ekipy Electronic Arts i założyła własne studio o nazwie Motivate. Powoli potwierdzają się przypuszczenia, że trwają prace nad kolejną grą z uniwersum Star Wars.

W tym roku fani Gwiezdnych Wojen mają wiele powodów do radości. Pod koniec roku do kin trafi kolejny epizod Star Wars, jak również gra Star Wars Battlefront na PlayStation 4, Xbox One i pecety.

To jednak nie koniec, bo Electronic Arts już pracuje nad kolejną grą z tego uniwersum.

Taką informację ujawniła sama Jade Raymond, która nie tak dawno rozpoczęła współpracę z Electronic Arts organizując wewnętrzne studio o nazwie Motivate. Autorka takich hitów jak Assassin’s Creed oraz Watch Dogs współpracuje z Amy Henning nad nową grą w uniwersum Star Wars.

”Znam Amy od lat i podziwiam jej pracę włożoną w serię Uncharted na PlayStation. Jestem podekscytowana faktem, że to właśnie Amy będzie reżyserem kreatywnym pierwszego dużego projektu, nad którym będę pracować w Montrealu. Możliwość pracy z nią i całą ekipą Visceral, a do tego nad grą osadzoną w świecie Star Wars, to okazja jaka zdarza się tylko raz w życiu.”

Należy zatem oczekiwać pierwszych efektów tej współpracy. Obie Panie mają ogromne doświadczenie w tworzeniu gier wideo. Star Wars to potężna marka, w obrębie której można wykreować świetne gry.
Jednym z najciekawszych projektów ostatnich lat w tej kwestii było Star Wars 1313, które niestety zostało anulowane. Może Jade Raymond oraz Amy Henning przygotują dla nas wciągającą, przygodową grę akcji w otwartym świecie, co Wy na to?

[dzięki – http://www.syfygames.com/news/article/jade-raymonds-ea-studio-working-on-untitled-star-wars-game-jordanhiggins]

jade raymond star wars

[interaction id=”5551ab17e0919464739f28f7″]

Written By
More from Patryk

Electronic Arts chce zarobić miliard dolarów na DLC

Electronic Arts snuje ambitne plany dotyczące zarobków płynących z udostępniania dodatków w...
Read More