Powrót do korzeni – nowy materiał wideo dotyczący gry Risen 3

Deep Silver oraz Koch Media opublikowały właśnie nowy materiał wideo dotyczący gry Risen 3, przedstawiający fragment rozgrywki i pokazujący w jaki sposób studio deweloperskie Piranha Bytes powraca do korzeni serii Risen oraz Gothic.

Risen 3: Władca Tytanów to trzecia odsłona sławnej serii z gatunku RPG. Za jej produkcję odpowiadają twórcy klasycznego Gothica.
Risen 3: Władca Tytanów to trzecia odsłona sławnej serii z gatunku RPG. Za jej produkcję odpowiadają twórcy klasycznego Gothica.

Studio Piranha Bytes opublikowało w sieci materiał promocyjny gry Risen 3: Titan Lords, którą w naszym kraju będzie dystrybuowało wydawnictwo Cenega. Autorzy starają się podkreślić tym zwiastunem, z jakim zaangażowaniem podeszli do tematu rozgrywki oraz powrócili do korzeni serii oraz swojej działalności. Materiał wideo możecie obejrzeć wraz z polskimi napisami.

Risen 3: Władcy tytanów to trzecia odsłona popularnego cyklu gier typu cRPG. Po raz kolejny za tę produkcję odpowiedzialni są fachowcy z niemieckiego studia Piranha Bytes. Akcja w trzeciej części osadzona jest w krainie fantasy, w której roi się od magii. Świat będzie wzorowany na europejski średniowieczu, lecz jak zapewniają twórcy nie zabraknie również tropikalnych regionów.

Produkcja została stworzona na tym samym silniku, co poprzednia odsłona. Więc nie ma się co spodziewać rewolucji, ale powrót do krainy fantasy, gdzie króluje magia może zrobić wiele dobrego i zadowolić fanów klasycznych RPGów. Premiera na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste już 15 sierpnia tego roku.

Written By
More from Patryk

Don Mattrick odchodzi z firmy Zynga

Don Mattrick nie będzie już dyrektorem generalnym firmy Zynga. Menedżer odchodzi z...
Read More