Potężny poradnik do gry Fallout 4, jakby ktoś zaniemógł w trakcie grania

Firma Bethesda zapowiedziała obszerny poradnik do gry Fallout 4, jeżeli tylko ktoś czułby się zakłopotany podczas zwiedzania wirtualnego świata.

Bethesda potwierdza, że świat zrealizowany na potrzeby gry Fallout 4 jest po prostu ogromny i trudno go przyrównać do czegokolwiek na rynku. To wymaga jednak również wytrwałości od samych graczy, ale jeżeli się zgubicie, to pomoże Wam obszerny poradnik do gry.

Kompendium wiedzy na temat gry Fallout 4 składa się z aż 400 stron, zawierających opisy lokacji, miejsca pobytu postaci, opis przejścia gry, questów, zadań pobocznych, jak również porady dotyczące walki i craftingu.

Poradnik do gry jest napisany przez ekipę odpowiedzialną za obszerne kompendium do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, a więc o jakość wykonania nie powinniście się martwić.

The Fallout 4: Vault Dweller’s Survival Guide będzie dostępne 10 listopada, w dniu premiery gry Fallout 4 na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. W wersji cyfrowej poradnik kosztować ma 9,99 dolarów, zaś w tej klasycznej (drukowanej) wyceniono go na kwotę 39,99 dolarów.

[dzięki – http://www.polygon.com/2015/7/27/9051109/fallout-4-guide-prima-games-official]

fallout-4-vault-dwellers-survival-guide

[interaction id=”556efff7d42e342e4b1f4240″]

Written By
More from Patryk

EA Sports UFC – poznaliśmy pierwsze oceny gry, mamy hit?

EA Sports UFC to bijatyka skierowana dla właścicieli Xbox One oraz PlayStation...
Read More