Potęga cienia, czyli darmowy pakiet do gry Śródziemie: Cień Mordoru

Firma Warner Bros zdecydowała się wspierać Śródziemie: Cień Mordoru bezpłatnym dodatkiem DLC o nazwie Potęga Cienia. Dodatek jest już dostępny dla właścicieli Xbox One.

Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.
Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Zespół Warner Bros zdecydował się opublikować darmowy dodatek do gry Śródziemie: Cień Mordoru, która została wydana na konsolach stacjonarnych oraz komputerach osobistych. „Potęga cienia”, bo tak nazywa się rzeczone rozszerzenie, dostępny jest dla graczy posiadających konsolę Xbox One, a wkrótce będą mogli z niego skorzystać również gracze posiadający systemy PlayStation4 oraz komputery osobiste.

Darmowy dodatek „Potęga cienia” zawiera:
  • Możliwość gry jako Czarna Dłoń Saurona.
  • Nowe Runy: Jedność z Naturą – niewrażliwość na trujące ataki orkowych kapitanów lub ghuli. Panowanie – wydłużenie czasu skupienia dla walk w zwolnionym tempie. Elfia gracja – Zwiększona obrona, co zmniejsza obrażenia zadawane przez przeciwników o połowę.

Śródziemie: Cień Mordoru jest obecnie dostępna na komputery PC oraz konsolę Xbox One i system PlayStation4. Już 18 listopada gra zostanie wydana na konsolę Xbox 360 oraz system PlayStation3.

Written By
More from Patryk

Teaser Street Fighter V – gra trafi tylko na PlayStation 4 i PC

Kolejna wielka zapowiedź pojawiła się w sieci. Tym razem z obozu Capcomu,...
Read More