Porządna porcja rozgrywki z Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order to gra akcji z perspektywy pierwszej osoby, która trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 i konsole nowej generacji. Podczas imprezy PAX East zaprezentowano nowe materiały z rozgrywki.

b186ab4a65f32

 

Na tegorocznej edycji imprezy PAX East, która odbyła się w zeszły weekend na terenie Bostonu, zaprezentowano bardzo ciekawe fragmenty z rozgrywki w Wolfenstein: The New Order. Akcja toczy się w wielu miejscach, a twórcy gry, firma Machine Games, udowadniają nam, że są w stanie generować bardzo ciekawe lokacje na nowym silniku gry. Główny bohater gry, B.J.Blazkovicz walczy z faszystami na terenie zamku, w pobliskim szpitalu, na terenie rozległego laboratorium, rozgrywka jest również wzbogacona o walki w powietrzu, kiedy to prowadzimy ostrzał wrogich jednostek z działka pokładowego. Co ciekawe, możemy prowadzić dwa style rozgrywki – skradać się, jak również biegać z dwoma karabinami jednocześnie. Wolfenstein: The New Order nie jest grą opartą o system otwartego świata, tym nie mniej mapy wyglądają na dość rozległe.

Premiera Wolfenstein: The New Order została zaplanowana na 20 maja tego roku. Gra trafi na PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 4, Xbox One, jak również komputery osobiste. 

Written By
More from Patryk

Windows 10 otrzyma aplikację związaną z Xbox One

Microsoft 10 otrzyma zintegrowane wsparcie z konsolą Xbox One w formie aplikacji....
Read More