Porównanie wersji bety Destiny na PlayStation 3 i PlayStation 4

Destiny jest pierwszoosobową strzelaniną, za którą odpowiedzialne jest studio Bungie. Gra utrzymana jest w klimatach zarówno science- fiction jak i postapokaliptycznych. Aktualnie trwają testy beta gry, nic więc dziwnego, że niektórzy postanowili porównać wersję Destiny na PlayStation 3 oraz na PlayStation 4.

Akcja Destiny toczy się w XXVIII wieku i opowiada o próbach ratowania resztek ludzkiej cywilizacji przed kosmitami.

Jak dobrze wiemy Destiny ukaże się zarówno na konsolach nowej generacji, czyli na PlayStation 4 i Xboksie One oraz na maszynach minionej generacji, czyli PlayStation 3 oraz na Xboksie 360. Od 17 lipca trwają beta testy Destiny na konsolach Sony, a już jutro do gry wkraczają gracze ze stajni Microsoftu. Jednakże dzięki temu, że posiadacze konsol Sony mieli wcześniejszy dostęp do bety, w sieci pojawiły się ciekawe materiały, które porównują wersją Destiny na PlayStation 3 do wersji na PlayStation 4. Jak można zauważyć last genowa konsola radzi sobie bardzo dobrze. Jedyne co wypada gorzej, to na pewno jakość cieni.

Gracze, którzy planowali zakup konsoli nowej generacji specjalnie dla Destiny powinni się poważnie zastanowić, ponieważ jak widać różnica w oprawie graficznej nie jest kolosalna, a warto pamiętać, że aby w pełni cieszyć się Destiny na PlayStation 4 należy mieć wykupioną subskrypcję PlayStation Plus. Jedyne czym bardzo różnią się obie wersję, to oczywiście rozdzielczość. Na pewno niektórych ten aspekt przekona, ale mamy kolejny dowód, że jeśli studio się postara, to ze starszej konsoli Sony można jeszcze sporo wykrzesać. Czekamy na podobne porównanie na konsolach Microsoftu.

Destiny trafi na konsole nowej generacji, czyli na PlayStation 4 oraz na Xboksa One, a także na starsze konsole Sony i Microsoftu, czyli na PlayStation 3 i na Xboksa 360. Premiera zaplanowana jest na 9 września tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Rzućcie okiem na nowy materiał promujący grę Sunset Overdrive

Sunset Overdirve to szalona i widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest...
Read More