Porównanie grafiki w DmC Devil May Cry: Definitive Edition na PlayStation 4, Xbox One oraz PC

W sieci pojawiło się porównanie grafiki z gry DmC Devil May Cry: Definitive Edition w wersjach na Xbox One, PC oraz PlayStation 4.

Devil May Cry to bardzo popularny wśród graczy slasher, który pozwala wcielić się w charakterystycznego bohatera!
Devil May Cry to bardzo popularny wśród graczy slasher, który pozwala wcielić się w charakterystycznego bohatera!

DmC Devil May Cry: Definitive Edition to jedna najciekawszych premier tego miesiąca. Odświeżone przygody Dante na konsolach nowej generacji oraz PC to szczególnie interesująca oferta dla wszystkich, którzy nie mieli okazji zagrać w grę w przeszłości.


Redakcja Gamingbolt przygotowała wyczerpujące zestawienie edycji gry na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Aby zobaczyć materiały w możliwie najwyższej jakości na YouTube gracze proszeni są o włączenie rozdzielczości 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Dwa filmiki przedstawiają odświeżone DmC Devil May Cry w akcji, i trzeba przyznać, że gra robi jeszcze większe niż oryginał.

Capcom przygotowali ten zestaw kompleksowo – udostępniono grę w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Dziś nie wszystkie gry obsługują ten standard na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, toteż warto rzucić okiem, jak, i czy w ogóle, edycje gry się od siebie różnią. Moim zdaniem DmC Devil May Cry: Definitive Edition to reedycja idealna – wyglądająca obłędnie na wszystkich platformach. Grę docenią fani klasycznych slasherów ceniący sobie wyśmienicie wykonaną oprawę graficzną.

[dzięki – http://gamingbolt.com/dmc-definitive-edition-visual-analysis-ps4-vs-xbox-one-head-to-head]

 

Written By
More from Patryk

Square Enix wypowiada się na temat systemu walki w Final Fantasy XV

Final Fantasy XV to kolejna odsłona znanej i cenionej w kręgach graczy...
Read More