Porównanie grafiki na PlayStation 4 oraz PC w grze Project C.A.R.S.

Project C.A.R.S. zapowiada się fenomenalnie, a to ze względu na oprawę graficzną, która jest zachwycająca. Tytuł zostanie wydany na PlayStation 4 oraz PC. W sieci pojawiły się nowe obrazki z tej gry, które starają się zestawić ze sobą grafikę na obu sprzętach.

Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.
Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.

Project C.A.R.S. zapowiada się fenomenalnie. Gra zostanie wydana na PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Slighty mad Studios, a więc autorzy gry, opublikowali w sieci zestaw obrazków z rozgrywki, który pokazuje wersje na PlayStation 4 oraz PC. Różnice są niewykrywalne, choć dociekliwi gracze doszukają się różnic w ilości polygonów, jakości odbicia oraz pomniejszych elementów oraz słabsze wygładzanie krawędzi. Wrażenie robi za to oświetlenie i mnogość detali, z jakich została zaprojektowana karoseria samochodów. Gra świateł dodaje kolorytu głębi samochodów, które w blasku światłą mienią się niesamowicie. Warto w tym miejscu również nadmienić, że autorzy gry odpalili swój tytuł na drogim PC, którego karta graficzna (GTX 780) kosztuje więcej niż zestaw z konsolą PlayStation 4. Deweloper potwierdza również, że obrazki zostały zarejestrowane podczas rozgrywki, a więc nie ma mowy o żadnych retuszach oraz picowania screenów. Jeżeli Project C.A.R.S. właśnie taki poziom będzie prezentowało w dniu premiery, to gra zaliczać się będzie do ścisłej czołówki w wyścigowym gatunku.

Project C.A.R.S. jest ambitnym, kładącym nacisk na symulację, projektem Slighty Mad Studios. Twórcy potwierdzają, iż gracze mogą liczyć na rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę. Jesteście w stanie doszukać się subtelnych różnic na poniższych obrazkach?

[dzięki – Dualshockers]
Written By
More from Patryk

Sniper: Ghost Warrior 3 – nowe screeny powinny zrobić na Was wrażenie

CI Games w pocie czoła pracuje nad grą Sniper: Ghost Warrior 3...
Read More