Porównanie graficzne Dark Souls II: Scholar of the First Sin na PlayStation 3 i PlayStation 4

Gracze lubią porównania graficzne, toteż przygotowano filmik zestawiający ze sobą Dark Souls II: Scholars of the First Sin w wersji na PS3 i PS4.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin to odświeżona wersja Dark Souls II dedykowana PlayStation 4.
Dark Souls II: Scholar of the First Sin to odświeżona wersja Dark Souls II dedykowana PlayStation 4.

W ostatnich latach fani wymagających gier RPG mogli cieszyć się z powodu gier z serii Dark Souls. Użytkownicy konsol PlayStation 4 oraz Xbox One będą mogli poczuć klimat tej gry, bowiem przygotowano dla nich reedycję Dark Souls II: Scholars of the First Sin.

Autorzy gry zdecydowali się zamieścić w sieci nowy materiał zestawiający ze sobą gry w wersjach na PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Gameplay oczywiście o wiele lepiej prezentuje się na nowej konsoli Sony, co jest raczej oczywiste. Gra działa o wiele płynniej, grafika wydaje się być bardziej nasycona kolorami, zastosowano większą ostrość oraz usprawniono oświetlenie. Ten tytuł świetnie wyglądał na już PlayStation 3, ale nowa wersja gry wprowadzi wiele efektownych usprawnień.

Dark Souls II: Scholars of the First Sin pojawi się na rynku w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One już z dniem 7 kwietnia 2015 roku.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/02/23/new-comparison-video-of-dark-souls-ii-scholar-of-the-first-sin-shows-how-death-looks-like-in-1080p60fps-between-ps4-and-ps3/]

Ilu z Was ukończyło ten tytuł, a ilu odpuściło po kilku chwilach?
Ilu z Was ukończyło ten tytuł, a ilu odpuściło po kilku chwilach?

Written By
More from Patryk

Deep Down – brak kobiecych bohaterek i trzy style walki?

Capcom podzielił się z nami nowymi informacjami na temat Deep Down. Jest...
Read More