Porównanie Destiny w wersji na PlayStation 4 i Xbox One

Destiny zadebiutowało na rynku we wtorek, ale w sieci pojawiło się już wiele materiałów, które porównują grę między różnymi sprzętami. Tym ekipa Digital Foundry postanowiła porównać różnicę pomiędzy Destiny na PlayStation 4, a Xboksem One.

Akcja Destiny toczy się w XXVIII wieku i opowiada o próbach ratowania resztek ludzkiej cywilizacji przed kosmitami.

Do sieci trafił materiał, który został przygotowany przez ekipę Digital Foundry, która specjalizuje się w porównywaniu gier na różnych sprzętach. Tym razem padło na Destiny i jej wersję na PlayStation 4 oraz na Xboksa One. W materiale starano się porównać nie tylko grafikę, ale także ilość klatek na sekundę, szczegóły otoczenia, czy też ostrość krawędzi i inne tego typu drobiazgi. Jeśli wciąż nie możecie się zdecydować gdzie najlepiej wyglądać będzie Destiny, to rzućcie okiem na poniższy materiał.

Destiny zadebiutowało na rynku w ostatni wtorek. Pomimo tego, że gra nie zbiera samych dobrych ocen, to i tak większość graczy jest zadowolona z zakupu. Warto również wspomnieć, że twórcy, czyli Bungie zapowiedziało, że tytuł ten będzie wspierany po premierze, a wraz z biegiem czasu dodawane będą do niego nowe tryby oraz funkcję. Przypomnijmy również, że Destiny w wersji na PlayStation 4 i PlayStation 3 posiada zawartość na wyłączność, a wraz z premierą najnowszego dzieła Bungie do sklepów trafiła biała wersja najnowszej konsoli Sony.

Destiny trafiło na rynek 9 września nie tylko na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Tytuł ten trafił również na konsole starej generacji, czyli na Xboksa 360 oraz na PlayStation 3.

More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- nowy, klimatyczny zwiastun gry

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More