Porównajmy ze sobą Forza Motorsport 5 oraz Project CARS

W sieci pojawiło się bardzo ciekawe porównanie gier Project CARS oraz Forza Motorsport 5. Która gra wyścigowa wypada lepiej w tym zestawieniu?

Robert Cram na swoim kanale na YouTube zamieścił bardzo ciekawe porównanie graficzne gier Project CARS oraz Forza Motorsport 5. Oba tytuły zestawiono w tych samych miejscach, za kierownicą tych samych samochodów oraz na tych samych torach. Jak myślicie, która gra wygląda lepiej?

project cars banner 3

Slightly Mad Studios promowali swój tytuł jako ten, który dysponował potężnym silnikiem graficznych. Pierwsze screeny z gry wyglądały znakomicie i to właśnie grafika była kluczowym narzędziem marketingowców Project CARS. W zestawieniu z rzeczywistością i Forza Motorsport 5 wypada bardzo dobrze.

W przypadku Forzy Motorsport 5 twórcy opracowali lepsze otoczenie i trybuny. Widać większą aktywność fanów, lepiej odwzorowaną trawę i obiekty otoczenia. Project CARS wypada świetnie pod względem oprawy graficznej samochodów, które są bardzo realistycznie zaprojektowane.

Ostateczny werdykt pozostawiam Wam, graczom, czyli tym, którzy mieli szanse ograć dwie gry osobiście. Jedno jest pewne – Forza Motorsport 5 i Project CARS to bardzo dobre gry wyścigowe.

[dzięki – http://blogjob.com/oneangrygamer/2015/05/project-cars-vs-forza-5-graphics-comparison/]

 

Written By
More from Patryk

LEGO Batman 3: Poza Gotham – premiera w przyszłym tygodniu, Cenega zaprasza na imprezę

LEGO Batman 3: Poza Gotham w przyszłym tygodniu debiutuje na konsolach stacjonarnych...
Read More