Porównajmy The Division z… prawdziwym światem

Najnowsza produkcja Massive Entertainment jest jednym z najlepiej zapowiadających się tytułów, z pośród tych, które zadebiutują w przyszłym roku. The Division odznaczać się ma świetną grafiką, jak więc prezentuje się ta produkcja na tle rzeczywistości?

The Division będzie działać na zaawansowanym silniki Snowdrop.

Ubisoft już kilkukrotnie zapewniał, że podczas zabawy w The Division będziemy mogli zwiedzić cały Nowy Jork. Twórcy podkreślali także, że starają się odwzorować jedno z najbardziej popularnych amerykańskich miast w jak najlepszy sposób, tak aby zwiedzanie wirtualnego Nowego Jorku dawało graczom jak najwięcej radości. Nic więc dziwnego, że redakcja PlayStation Access postanowiła porównać kilka miejsc z gry, z ich rzeczywistymi odpowiednikami.

Na poniższym materiale zobaczycie, że twórcy naprawdę starają się, aby The Division było jak najbardziej autentyczne. Można tylko pozazdrościć mieszkańcom Nowego Jorku, że już niedługo w ich ręce trafi gra, która rozgrywa się w ich mieście, i to tak świetnie odwzorowanym. Miejmy nadzieję, że w The Division zagramy już jesienią przyszłego roku, ponieważ kilka miesięcy temu twórcy gry podkreślali, że nawet ta data to bardzo optymistyczny termin. Jednakże liczymy na to, że twórcy staną na wysokości zadania i nieco za ponad roku spotkamy się w Nowym Jorku.

More from Mikołaj Ciesielski

Assassin’s Creed Unity – kooperacja na krótkim materiale wideo

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More