Porównajmy grafikę w grze Rise of the Tomb Raider na obu Xboksach

Rise of the Tomb Raider to wspaniała gra wideo, ale nie tylko na konsoli Xbox One, bo przecież tytuł został wydany również na wysłużonym Xboksie 360. Czy widać, a jeżeli tak, to jak duże różnice pomiędzy obiema wersjami gry?

Rise of the Tomb Raider to typowy blockbuster na konsoli Xbox One, o którym już wcześniej wiedzieliśmy, że będzie wyglądał znakomicie. Microsoft dołożył wszelkich starań, aby najnowsze przygody Lary Croft prezentowały się wyśmienicie. Oczywiście należy pamiętać również, że gra Crystal Dynamics jest dostępna również na Xboksie 360. Czy w okrojonej wersji względem oryginału?

Dzięki uprzejmości redakcji GearNuke możemy zobaczyć screeny z obu wersji gry Rise of the Tomb Raider. Wychodzi na to, że Crystal Dynamics wykazało się wielkim profesjonalizmem i przygotowano schludną i dobrze wyglądającą edycję gry na poprzednią generację. Zestawiono ze sobą kilka zdjęć z gry i wyraźnie widać, że na Xboksie 360 produkcja wcale nie wygląda znacząco gorzej. Oczywiście, ktoś może podnieść argument, że to nie dobrze świadczy o Xbox One, bo przecież różnica powinna być znacząca z uwagi na fakt większej mocy obliczeniowej konsoli, ale ja uważam, że Crystal Dynamics wykonali kawał dobrej roboty dbając o każdego zainteresowanego grą.

Niezależnie od konsoli jaką posiadasz, Rise of the Tomb Raider powinno przysporzyć dużo radości. Poniżej możecie zobaczyć wspomniane przeze mnie screenshoty. Sami oceńcie, czy różnica w wykonaniu oprawy graficznej jest znacząca, czy nie jest. Jak uważam, że Lara Croft w obu przypadkach przyniesie dużo radości użytkownikom konsol Microsoftu.

Premiera gry Rise of the Tomb Raider już 13 listopada na konsolach Microsoftu, a w 2016 również na pecetach oraz PlayStation 4.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/rise-of-the-tomb-raider-x360-xbo-comp-1.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/rise-of-the-tomb-raider-x360-xbo-comp-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/rise-of-the-tomb-raider-x360-xbo-comp-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/rise-of-the-tomb-raider-x360-xbo-comp-4.jpg”]

[interaction id=”56371e2641d4754d14e310f7″]

Written By
More from Patryk

Trwa proces optymalizacji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Autorzy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon poinformowali, że aktualnie trwa proces optymalizacja....
Read More