Porównajmy grafikę The Last of Us: Remastered na PlayStation 3 i PlayStation 4

Dziennikarze serwisu internetowego IGN pokusili się o analizę jakościową The Last of Us: Remastered. Tytuł został porównany z wersją na PlayStation 3, a w sieci opublikowano materiał wideo.

The Last of Us wygrało wiele nagród na międzynarodowych plebiscytach.
The Last of Us wygrało wiele nagród na międzynarodowych plebiscytach.

The Last of Us: Remastered na PlayStation 4 pojawi się na półkach sklepowych z dniem 30 lipca, ale w sieci pojawiają się już pierwsze oceny gry oraz filmiki porównujące grafikę z wersją na PlayStation 3. Taką analizę postanowił przeprowadzić serwis IGN, którego dziennikarze zmontowali całkiem ciekawy materiał wideo, celem uzmysłowienia graczom, z jakim poziomem grafiki mamy do czynienia. 

Poniższy materiał wideo prezentuje jedną z pierwszych lokacji, którą odwiedzimy podczas wędrówki po świecie gry. Nie obawiajcie się o spojlery, nie jest to sam początek gry. Dziennikarze wspomnianej redakcji postanowili zmontować porównanie w taki sposób, aby nikomu nie zepsuć obcowania z tym tytułem. Różnica jest zauważalna gołym okiem, choć nie ma mowy tutaj o rewolucji. W oczy rzuca się przede wszystkim głębia otoczenia oraz ostrość. Sylwetki bohaterów są jakby zaprojektowane przy użyciu większej ilości detali, podobnie jak środowisko gry. Zauważyć można głębię otoczenia, która pozwala nam na rozpoznanie większej ilości szczegółów w odwiedzanych przez nas lokacjach. Tytuł działa w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę.

The Last of Us to interaktywny survival horror, który łączy w sobie grę akcji i element przygodowe. Dzieło Naughty Dog zadebiutowało 14 czerwca 2013 roku na PlayStation 3 i z miejsca podbiła serca wielu graczy. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody oraz 6 mln sprzedanych egzemplarzy. Odświeżona wersja o podtytule Remastered będzie zawierać wszystkie dodatki, które są dostępne dla wersji na PlayStation 3.

Written By
More from Patryk

Grand Theft Auto V w wersji na PC zostanie wydane aż na siedmiu płytach DVD

Rockstar oficjalnie ogłosiło, że ich gra Grand Theft Auto V na komputery...
Read More