Porównajmy efekty pogodowe w Project CARS oraz F1 2014

W sieci przygotowano materiał wideo, na którym zestawiono ze sobą gameplay z gry Project CARS oraz F1 2014 w trakcie ulewy.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Project CARS na dniach będzie dostępny w oficjalnej sprzedaży na konsolach stacjonarnych oraz PC. Tytuł wzbudza mnóstwo nadziei w sercach graczy kochających wirtualne wyścigi. Gra studia Slightly Mad mieni się jako jedna z najciekawszych w tym gatunku, warto jest więc zestawić ją z F1 2014 od Codemasters – symulacją wyścigów F1.

W sieci opublikowano gameplay zestawiający ze sobą efekty pogodowe w Project CARS oraz wydanym w zeszłym roku F1 2014. Ulewny deszcz w obu grach wygląda bardzo efektownie i realistycznie. Trudno jest tutaj wyłonić wyrazistego lidera, ale to Project CARS, szczególnie jako gra na PlayStation 4 oraz Xbox One, prezentuje tutaj nieco wyższy poziom wykonania. W przypadku Project CARS grafika jest nieco płynniejsza (lepsza animacja) oraz wyraźniejsza (mniejsza mgła). F1 2014 jest grą na starsze platformy, ale i tak nadal wygląda niesamowicie i nie musi się wstydzić w zestawieniu z produkcją Slightly Mad Studios.

Premierę Project CARS przesunięto na 2 kwietnia tego roku. Tytuł pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One i PC. Już wcześniej zestawiano grę z innymi produkcjami – tutaj możecie sprawdzić porównanie z Gran Turismo 6. Warto czekać na ostateczny debiut gry, który już za kilkanaście dni.

Project CARS w wersji na PlayStation 4.
Project CARS w wersji na PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Nowy Hitman przesunięty na rok 2016 przez IO Interactive

IO Interactive przesuwa datę premiery nowego Hitmana. Gra nie pojawi się na...
Read More