Porównajmy efekty pogodowe w Project CARS oraz F1 2014

W sieci przygotowano materiał wideo, na którym zestawiono ze sobą gameplay z gry Project CARS oraz F1 2014 w trakcie ulewy.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Project CARS na dniach będzie dostępny w oficjalnej sprzedaży na konsolach stacjonarnych oraz PC. Tytuł wzbudza mnóstwo nadziei w sercach graczy kochających wirtualne wyścigi. Gra studia Slightly Mad mieni się jako jedna z najciekawszych w tym gatunku, warto jest więc zestawić ją z F1 2014 od Codemasters – symulacją wyścigów F1.

W sieci opublikowano gameplay zestawiający ze sobą efekty pogodowe w Project CARS oraz wydanym w zeszłym roku F1 2014. Ulewny deszcz w obu grach wygląda bardzo efektownie i realistycznie. Trudno jest tutaj wyłonić wyrazistego lidera, ale to Project CARS, szczególnie jako gra na PlayStation 4 oraz Xbox One, prezentuje tutaj nieco wyższy poziom wykonania. W przypadku Project CARS grafika jest nieco płynniejsza (lepsza animacja) oraz wyraźniejsza (mniejsza mgła). F1 2014 jest grą na starsze platformy, ale i tak nadal wygląda niesamowicie i nie musi się wstydzić w zestawieniu z produkcją Slightly Mad Studios.

Premierę Project CARS przesunięto na 2 kwietnia tego roku. Tytuł pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One i PC. Już wcześniej zestawiano grę z innymi produkcjami – tutaj możecie sprawdzić porównanie z Gran Turismo 6. Warto czekać na ostateczny debiut gry, który już za kilkanaście dni.

Project CARS w wersji na PlayStation 4.
Project CARS w wersji na PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Doom – na targach E3 opublikowano pierwszy teaser nowej odsłony legendarnej serii!

Na targach E3 nie mogło zabraknąć firmy Bethesda, która wraz z id...
Read More