Porównajmy Battlefield Hardline na Xbox One oraz PlayStation 4

Redakcja Gamingbolt przygotowała porównanie graficzne Battlefield Hardline na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Nowe oblicze Battlefield to Hardline, czyli opowieść o policjantach i przestępcach z rozbudowanym trybem multi!
Nowe oblicze Battlefield to Hardline, czyli opowieść o policjantach i przestępcach z rozbudowanym trybem multi!

Battlefield Hardline to jedna z największych premier marca, szczególnie na PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra wygląda niezwykle, toteż redakcja Gamingbolt zdecydowała się zaprezentować różnice pomiędzy edycjami na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł na obu platformach wygląda efektownie i trzeba przyznać, że Visceral Games udało się zachować rozsądną jakość na obu platformach.

Oczywiście kluczem do sukcesu oraz najważniejszym elementem Battlefield Hardline jest imponujący silnik graficzny Frostbite trzeciej generacji. Narzędzie to pozwala tworzyć bardzo realistyczne postaci oraz otoczenie. Na poniższym filmiku widać jakość wykonanych twarzy oraz ich mimikę. Hardline to oczywiście zniszczalne otoczenie, które jest już niejako wizytówką marki Battlefield. W najnowszej odsłonie serii zastosowano najnowszą wersję systemu Levolution (model zniszczeń), dlatego też otoczenie sypie się w drobny mak niezwykle efektownie.

Wcześniej pisałem o pierwszych ocenach gry Battlefield Hardline, które są bardzo pozytywne. Tytuł debiutuje na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC.

[dzięki – http://gamingbolt.com/battlefield-hardline-visual-analysis-ps4-vs-xbox-one-vs-pc]

hardline_pk

Written By
More from Patryk

30 minut ze skasowanym Legacy of Kain: Dead Sun

Legacy of Kain: Dead Sun to skasowany projekt z niezwykle zasłużonej serii...
Read More