Poradnik jak przetrwać w niebezpiecznym The Evil Within

W sieci pojawił się krótki materiał wideo z gry The Evil Within. Należy go traktować, jako stosowny poradnik przetrwania w świecie gry.

The Evil Within zapowiada się na wielki powrót ojca gatunku survival horror do branży gier wideo.
The Evil Within zapowiada się na wielki powrót ojca gatunku survival horror do branży gier wideo.

Shinji Mikami to postać znana głównie z legendarnej marki Resident Evil, której jest pomysłodawcą. Zdecydował się on powrócić do branży za sprawą projektu The Evil Within. W sieci pojawił się kolejny materiał promujący ten tytuł. Tym razem autorzy gry starają się nam zobrazować, z jakimi niebezpieczeństwami będziemy mieli do czynienia podczas zabawy. Oczywiście podsuwają również kilka ciekawych pomysłów, w jaki sposób sobie poradzić w tych trudnych warunkach.

Tango Gameworks przygotowali dla nas nie tylko przerażających przeciwników, ale również niebezpieczne otoczenie. Ci pierwsi będą nas atakować bardzo agresywnie i bezpardonowo. Poradzimy sobie z nimi przy użyciu broni oraz pułapek. Jeżeli mowa o pułapkach, to również środowisko gry będzie nimi przepełnione, a my jako gracz powinniśmy się ich ustrzegać.

The Evil Within pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC. Dla wielu jest to jedna z najważniejszych premier tego okresu i powrót do klasyki gatunku survival horror.

Written By
More from Patryk

Zobacz trailer premierowy gry Halo 5: Guardians na Xbox One

Powoli zbliżamy się do wielkiej premiery gry Halo 5: Guardians na konsoli...
Read More