Poradnik Dying Light, czyli jak przetrwać kwarantannę

Techland opublikowali na YouTube drugi filmik z serii poradników dotyczących gry Dying Light, która dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Maciej Bińkowski to lead game designer ze studia Techland, który przygotował serię poradników dotyczących rozgrywki w Dying Light. Firma nadal promuje swój produkt z myślą o nowych, nadal niedoświadczonych graczach.

Nowy poradnik koncentruje się głównie na przetrwaniu w trudnym środowisku miasta Harran. Autor nagrania stara się graczom wytłumaczyć, w jaki sposób powinni korzystać z umiejętności akrobatycznych oraz gimnastycznych głównego bohatera. Crane potrafi się świetnie wspinać, chwytać krawędzi, szybko zmieniać miejsce oraz wdrapywać się na wyższe kondygnacje budynków. Ucieczka jest zatem formą obrony, która sprawdza się bardzo dobrze.

Ostatnim elementem, który omawia autor nagrania jest wykorzystywanie naszych gadżetów oraz pułapek. Nieocenioną wartość podczas rozgrywki mają pułapki oraz gadżety, ot chociażby petardy. Ten ostatni gadżet świetnie odwraca uwagę zombie, druga sprawa, że potrafi on ”zanęcić” zombie i pokierować ich wprost na pułapkę środowiskową.

Dying Light jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Kolejny materiał już niebawem na oficjalnym kanale YouTube studia Techland.

Tags from the story
, , , , , , , ,
Written By
More from Patryk

Seria Batman: Arkham do wyciągnięcia za grosze na PC!

Wiadomość dla fanów Mrocznego Rycerza – przygotowano świetną ofertę dla fanów na...
Read More