Popularna mapa Noshahr Canal z gry Battlefield 3 zostanie odtworzona w Battlefield 4

Studio DICE od dłuższego czasu współpracuje ze społecznością graczy wspierających markę Battlefield na rzecz produkcji nowych map do czwartej odsłony serii. Dziś dowiadujemy się, że jedna z lokacji z Battlefield 3 trafi do najnowszej odsłony serii.

Battlefield 3 jest jedną z najpopularniejszych gier wieloosobowych na rynku i mimo upływu lat, nadal jest w stanie koncentrować wokół siebie dużą społeczność graczy. Trzecia odsłona serii jest również inspiracją dla wielu graczy Battlefield 4, którzy zapragnęli przenieść do czwartej odsłony cyklu popularną mapę Noshahr Canal.

Wsparcie graczy i samego EA DICE poskutkowało tym, że już wkrótce zostanie udostępniony patch wprowadzający popularne Noshahr Canal di gry Battlefield 4. Każdy kto grał w trzecią odsłonę tej popularnej serii, a szczególnie tryb death match, musi znać tę lokację, jak własną kieszeń. W sieci pojawił się nawet filmik, którego autorem jest niejaki Matimi0 z YouTube. Na poniższym materiale wideo możecie zobaczyć kilka ujęć przedstawiających właśnie rozgrywkę na Noshahr Canal w Battlefield 4.

Trzecia odsłona serii jest nadal bardzo popularna i grywalna. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych, PlayStation 3 i Xboksie 360. Gra została dobrze oceniona przez krytyków, a jej średnia na Metacritic to 89 punktów. Nawet pomimo premiery gry Battlefield 4 dużo osób pozostało przy sieciowych zmaganiach w trzeciej odsłonie cyklu. Teraz wielu z tych, którzy nigdy nie grali w Battlefield 3 będą mogli sprawdzić jedną z najpopularniejszych map tej gry w popularnej ”czwórce”.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=yBE8SiibqXM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

Project CARS zamierza wspierać gogle Morpheus na PlayStation 4

Sony skorzystało sporo punktów w oczach publiki po prezentacji gogli Project Morpheus....
Read More