Popisowy zwiastun Assassin’s Creed: Unity już dostępny – poznaliśmy nową bohaterkę gry!

Firm Ubisoft udostępniła w sieci nowy zwiastun gry Assassin’s Creed: Unity. Materiał przedstawia nam głównego bohatera gry i jego piękną towarzyszkę broni.

Marka Assassin's Creed otrzyma w tym roku dwie nowe odsłony przeznaczone na starą i nową generację konsol.
Marka Assassin’s Creed otrzyma w tym roku dwie nowe odsłony przeznaczone na starą i nową generację konsol.

W sieci opublikowano kolejny zwiastun promocyjny gry Assassin’s Creed: Unity. Materiał został przygotowany bardzo efektownie. Przedstawia on publiczną egzekucję obywateli na pobliskim rynku, w trakcie której ma zostać ścięta również niejaka Elise, kolejna templariuszka  w scenariuszu gry.

Elise to młoda bohaterka, która ma odegrać w historii kluczową rolę, tym samym nawiązując z głównym bohaterem Arno głębszą więź. Co więcej, autorzy gry potwierdzają, że na potrzeby premiery gry zostanie wydana również książka opowiadająca o losach Arno oraz Elise, którzy zostaną wciągnięci w odwieczną walkę templariuszy z asasynami. Opowieść zostanie napisana przez Olivera Bowdena.

Nowa bohaterka otrzyma ponadto kolekcjonerską figurkę do zakupienia oddzielnie. Gadżet ma mieć 24 centymetry wysokości. Zestaw będzie sprzedawany pod nazwą Elise: The Fairy Templar, a w jego skład wejdą również cyfrowe dodatki do wykorzystania w grze Assassin’s Creed: Unity.  Premiera figurki została wyznaczona na dzień 14 października tego roku, zaś sama gra pojawi się na półkach sklepowych dopiero 31 października na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Świetna oferta dla kolekcjonerów oraz fanów Assassin's Creed: Unity.
Świetna oferta dla kolekcjonerów oraz fanów Assassin’s Creed: Unity.

Written By
More from Patryk

Mody do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, czyli ekstremalna pogoda w Novigradzie

Mody do gier to chleb powszedni pecetowców. Wiedźmin 3: Dziki Gon jest...
Read More