Ponad trzydzieści minut z Rainbow Six: Siege

W sieci pojawił się bardzo długi materiał wideo prezentujący rozgrywkę w Rainbow Six: Siege. Tytuł pozwoli nam się wcielić w członków jednostki antyterrorystycznej oraz samych przestępców.

Rainbow Six: Siege to wielki powrót niemniej wielkiej marki na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Rainbow Six: Siege to wielki powrót niemniej wielkiej marki na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Firma Ubisoft opublikowała kolejne materiały wideo z gry Rainbow Six: Siege, która pojawi się na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Całkiem długaśny materiał prezentuje kolejne elementy rozgrywki oraz sposoby walki z przestępcami. Ktoś jest zainteresowany wcieleniem się w członka wybranej frakcji i walce na całego?

Najnowsza odsłona niezwykle popularnej serii gier, które koncentrują się na taktyce działania wchodzi na zupełnie nowy poziom jakościowy. Tym razem autorzy gry koncentrują się na lokacjach oraz ich interaktywności. Mowa tutaj o w pełni zniszczalnych miejscówkach, gdzie będziemy walczyć z przestępcami. Kolejne materiały promocyjne starają się nam uzmysłowić, w jakim stopniu będziemy mogli wpływać na otoczenie i korzystać z niego podczas walki. Drzwi, ściany, zamknięte okna czy zapory zbudowane przez bandytów nie powinny sprawiać większego problemu. Firma Ubisoft stawia na emocje, toteż będziemy mogli zaskoczyć przeciwników w najmniej spodziewanym momencie poprzez zniszczenie części otoczenia. 

Warto rzucić okiem na wcześniejsze materiały, które publikowaliśmy na naszym serwisie kilka dni temu. Rozgrywka odbywa się na tej samej mapie, ale na przeciw siebie stają zupełnie inne zespoły. Rainbow Six: Siege ma trafić na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste i w zamyśle być grą, która koncentruje się na ścisłej kooperacji kilku graczy.

Written By
More from Patryk

Urodziny Xbox One i darmowy dostęp do Sunset Overdrive

Z okazji urodzin Xbox One firma Microsoft udostępniła darmowy weekend z grą...
Read More