Ponad trzydzieści minut rozgrywki z The Order: 1886

W sieci opublikowano dłuższy materiał przedstawiający rozgrywkę w The Order: 1886 na PlayStation 4. Uważajcie na kilka spojlerów.

The Order: 1886 zapowiada się mrocznie i tajemniczo.
The Order: 1886 zapowiada się mrocznie i tajemniczo.

Ready At Dawn od dłuższego czasu pracują nad The Order: 1886, które ma pojawić się ekskluzywnie na PlayStation 4. Strzelanina jest bardzo charakterystyczna, głównie za sprawą settingu oraz historii. W sieci zostały udostępnione obszerne materiały wideo, które rzucają nowe światło na rozgrywkę. Oglądacie na własną odpowiedzialność – spojlery!

Poniższy materiał jest nieoficjalny, bowiem pochodzi od graczy, którzy na własną rękę zmontowali go na PlayStation Experience. Sony nie zdecydowało się udostępnić, jak dotąd, materiałów z The Order: 1886, które były prezentowane właśnie na tej imprezie. Filmik nie jest najwyższej jakości, ale możecie sprawdzić zupełnie nowe fragmenty rozgrywki oraz zobaczyć bohaterów w akcji.

The Order: 1886 jest ekskluzywną grą na wyłączność dla konsoli PlayStation 4. Właściciele platformy Sony z pewnością czekają na premierę tego tytułu od studia Ready At Dawn, czyż nie?

Written By
More from Patryk

Gra Silent Hills nigdy nie powstanie?

Silent Hills jest zagrożone, praktycznie gra nie zostanie ukończona, o czym informuje...
Read More