Ponad trzydzieści minut rozgrywki z The Order: 1886

W sieci opublikowano dłuższy materiał przedstawiający rozgrywkę w The Order: 1886 na PlayStation 4. Uważajcie na kilka spojlerów.

The Order: 1886 zapowiada się mrocznie i tajemniczo.
The Order: 1886 zapowiada się mrocznie i tajemniczo.

Ready At Dawn od dłuższego czasu pracują nad The Order: 1886, które ma pojawić się ekskluzywnie na PlayStation 4. Strzelanina jest bardzo charakterystyczna, głównie za sprawą settingu oraz historii. W sieci zostały udostępnione obszerne materiały wideo, które rzucają nowe światło na rozgrywkę. Oglądacie na własną odpowiedzialność – spojlery!

Poniższy materiał jest nieoficjalny, bowiem pochodzi od graczy, którzy na własną rękę zmontowali go na PlayStation Experience. Sony nie zdecydowało się udostępnić, jak dotąd, materiałów z The Order: 1886, które były prezentowane właśnie na tej imprezie. Filmik nie jest najwyższej jakości, ale możecie sprawdzić zupełnie nowe fragmenty rozgrywki oraz zobaczyć bohaterów w akcji.

The Order: 1886 jest ekskluzywną grą na wyłączność dla konsoli PlayStation 4. Właściciele platformy Sony z pewnością czekają na premierę tego tytułu od studia Ready At Dawn, czyż nie?

Written By
More from Patryk

Ryse: Son of Rome na PlayStation 4? Crytek nie ma nic przeciwko

Ryse: Son of Rome debiutowało razem z Xbox One na rynku. W...
Read More