Ponad 3,5 godziny animacji w grze Uncharted 4: A Thief’s End

Uncharted 4: A Thief’s End będzie najbardziej rozbudowaną częścią serii nie tylko pod względem rozgrywki, ale również scenariusza.

Animacje przerywnikowe zawsze były mocną stroną gier studia Naughty Dog. Gameplay z gry Uncharted 4: A Thief’s End to jedno, a rewelacyjny scenariusz oraz sceny to drugie.

W najnowszym wpisie na Twitterze przedstawiciel Naughty Dog Jeremy Yates potwierdza, że w Uncharted 4: A Thief’s End ma znajdować się największa ilość scenek przerywnikowych w historii cyklu. Gracze będą mieli okazję zobaczyć łącznie aż 3,5 godziny scenek podczas gry.

Z jednej strony to bardzo dużo, ale z drugiej niewiele, szczególnie patrząc w stronę Hideo Kojimy oraz jego Metal Gear Solid, które od lat cechuje duża ilość znakomitych scenek przerywnikowych. Japoński producent w czwartej odsłonie serii osiągnął chyba najwięcej w tej materii.

Pamiętajcie że Uncharted 4: A Thief’s End debiutuje dopiero w przyszłym roku na PlayStation 4. Z okazji E3 2015 otrzymaliśmy zupełnie nowy gameplay, który również polecamy.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/06/19/uncharted-4-on-ps4-includes-3-5-hours-of-animations-just-for-drake-30-minutes-for-the-market-scene/]


uncharted 4 nathan_pk

Written By
More from Patryk

Firmware 1.75 dla PlayStation 4 już dostępny!

Firma Sony udostępniła graczom kolejną aktualizację systemu PlayStation 4. Tym razem dodano...
Read More