Polygon w Polsce – w sieci udostępniono wideorelację!

Kilka dni temu w Polsce zjawiła się redakcja Polygon, a więc jednego z najbardziej popularnych portali o grach wideo na świecie. W sieci udostępniono materiały wideo z tej wizyty.

Polygaon to jeden z najbardziej rozpoznawalnych serwisów o grach wideo.
Polygaon to jeden z najbardziej rozpoznawalnych serwisów o grach wideo.

Kilka dni temu w Polsce pojawili się dziennikarze jednego z najbardziej popularnych oraz rozpoznawalnych serwisów o tematyce gier wideo na świecie. Mowa tutaj o redakcji serwisu Polygon, która zjawiła się w naszym kraju, aby poznać rodzimych deweloperów, sprawdzić warunki ich pracy oraz przekonać się o naszej legendarnej gościnności.

Na poniższym materiale wideo możecie zobaczyć i posłuchać, jak polscy deweloperzy wypowiadają się na temat historii Polski. Oczywiście nawiązują oni do zmiany ustroju, który przyczynił się do rozwoju naszego kraju oraz większego zwrócenia uwagi na szeroko pojętą rozrywkę. Warto obejrzeć poniższy materiał również dlatego, że producenci gier, między innymi Adrian Chmielarz, wypowiadają się na temat niemrawych początków branży gier wideo w naszym kraju. W jakim kierunku zmierza rodzima branża? Jaką siłą dysponują deweloperzy z Polski? Jak oceniają nasz kraj redaktorzy Polygon? Rzućcie okiem na poniższy materiał, bo naprawdę warto!

Written By
More from Patryk

Amy Hennig, scenarzystka z Electronic Arts opowiada o nowej grze w uniwersum Star Wars

Była scenarzystka firmy Naughty Dog pracująca nad grami z serii Uncharted teraz...
Read More