Polskie głosy w grze Until Dawn, kto za nimi stoi?

Poznaj ekipę, która podkłada głosy w grze Until Dawn na PlayStation 4. Wśród aktorów między innymi Marta Wierzbicka!

Sony Computer Entertainment Polska właśnie poinformowało, że w najnowszej grze Until Dawn, tylko na PlayStation 4 w rolach głównych będzie można usłyszeć znane aktorki młodego pokolenia: Aleksandrę Szwed, Maję Bohosiewicz oraz Martę Wierzbicką.

Until Dawn jest projektowane z myślą o Project Morpheus, czyli goglach wirtualnej rzeczywistości od Sony.
Until Dawn jest projektowane z myślą o Project Morpheus, czyli goglach wirtualnej rzeczywistości od Sony.

Gracz będzie mógł poczuć się częścią historii dzięki obsadzie z udziałem młodych, polskich aktorek znanych z telewizji, teatru i kina oraz niesamowitej oprawie, którą udało się powołać do życia dzięki konsoli PlayStation 4.

Maja Bohosiewicz to aktorka teatralna i filmowa znana m.in. z roli w filmie „Wojna żeńsko-męska” podkłada głos jednej z bohaterek o imieniu Ashley. Aleksandrę Szwed – aktorkę filmową i teatralną, uczestniczkę licznych programów telewizyjnych – usłyszymy jako Emily. Natomiast Marta Wierzbicka to znana aktorka serialowa oraz blogerka, która użyczyła głosu Jessice.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun gry oraz wypowiedzi aktorek biorących udział w tym przedsięwzięciu. Możliwe że już na E3 2015 zobaczymy również gameplay z gry Until Dawn.

[informacja prasowa]

[interaction id=”555e017a28430a5757aee890″]

Written By
More from Patryk

Pierwszy gameplay z Tekken 7!

Tekken 7 to jedna z najgorętszych zapowiedzi tego roku. W sieci udostępniono...
Read More