Polskie akcenty w Wolfenstein: The New Order

WOLFENSTEIN: THE NEW ORDER TO KOLEJNA ODSŁONA LEGENDARNEJ SERII PIERWSZOOSOBOWYCH STRZELANIN. GRA ZMIERZA NA KONSOLĘ STAREJ I NOWEJ GENERACJI ORAZ NA KOMPUTERY OSOBISTE. PREMIERA ZAPLANOWANA JEST NA 20 MAJA TEGO ROKU.

b186ab4a65f32
Wolfensstein: The New Order jest coraz bliżej. Twórcy nadal podrzucają nam kolejne materiały z tej gry. Jesteście zainteresowani?

Polskim akcentem w Wolefenstein: The New Order będzie szpital psychiatryczny. Rozgrywka z fragmentu, gdy nasz główny bohater przebywa w polskim szpitalu została zaprezentowana na platformie Twitch, gdzie twórcy, czyli Bethesda prowadzili stream w celu pokazania niemal godzinnego kawałka fabuły. Szpital został pokazany w drugiej połowie, sprawdźcie sami i oceńcie.

Wolfenstein: The New Order to kolejna odsłona legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin. W najnowszej odsłonie wcielamy się w B. J Blazkowicza, amerykańskiego bohatera wojennego. Fabuła rozpoczyna się podczas trwania II wojny światowej, lecz szybko ma przenieść graczy do lat sześćdziesiątych. W alternatywnej wersji rzeczywistości naziści wygrali II wojnę światową i przejęli kontrolę nad Ziemią. Ciekawe jest to, że twórcy podczas tworzenia gry mocno inspirowali się filmem „Bękarty Wojny”. W scenach przerywnikowych, gracze mają mieć podobno możliwość dokonywania wyborów. Całość ma rozgrywać się w różnych zakątkach Europy, nawet w Polsce. Grafika przedstawiona w Wolfenstein: The New Order jest zasługą silnika id Tech 5, który wykorzystany zostanie również w grze The Evil Within. Pozostaje tylko czekać, bo gra zapowiada się naprawdę dobrze, szczególnie patrząc na klimat i fabułę, co często w grach tego typu jest pomijane.

More from Mikołaj Ciesielski

Dragon Age: Inkwizycja po polsku również na PlayStation 4 i Xboksie One.

Dragon Age: Inkwizycja jest kolejną częścią popularnej serii gier z gatunku cRPG,...
Read More