Polskie akcenty w Wolfenstein: The New Order

WOLFENSTEIN: THE NEW ORDER TO KOLEJNA ODSŁONA LEGENDARNEJ SERII PIERWSZOOSOBOWYCH STRZELANIN. GRA ZMIERZA NA KONSOLĘ STAREJ I NOWEJ GENERACJI ORAZ NA KOMPUTERY OSOBISTE. PREMIERA ZAPLANOWANA JEST NA 20 MAJA TEGO ROKU.

b186ab4a65f32
Wolfensstein: The New Order jest coraz bliżej. Twórcy nadal podrzucają nam kolejne materiały z tej gry. Jesteście zainteresowani?

Polskim akcentem w Wolefenstein: The New Order będzie szpital psychiatryczny. Rozgrywka z fragmentu, gdy nasz główny bohater przebywa w polskim szpitalu została zaprezentowana na platformie Twitch, gdzie twórcy, czyli Bethesda prowadzili stream w celu pokazania niemal godzinnego kawałka fabuły. Szpital został pokazany w drugiej połowie, sprawdźcie sami i oceńcie.

Wolfenstein: The New Order to kolejna odsłona legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin. W najnowszej odsłonie wcielamy się w B. J Blazkowicza, amerykańskiego bohatera wojennego. Fabuła rozpoczyna się podczas trwania II wojny światowej, lecz szybko ma przenieść graczy do lat sześćdziesiątych. W alternatywnej wersji rzeczywistości naziści wygrali II wojnę światową i przejęli kontrolę nad Ziemią. Ciekawe jest to, że twórcy podczas tworzenia gry mocno inspirowali się filmem „Bękarty Wojny”. W scenach przerywnikowych, gracze mają mieć podobno możliwość dokonywania wyborów. Całość ma rozgrywać się w różnych zakątkach Europy, nawet w Polsce. Grafika przedstawiona w Wolfenstein: The New Order jest zasługą silnika id Tech 5, który wykorzystany zostanie również w grze The Evil Within. Pozostaje tylko czekać, bo gra zapowiada się naprawdę dobrze, szczególnie patrząc na klimat i fabułę, co często w grach tego typu jest pomijane.

More from Mikołaj Ciesielski

Rzućcie okiem na najnowszy zwiastun Lords of the Fallen

Lords of the Fallen to dzieło polskiego studia CI Games. Najnowsza produkcja...
Read More