Polowanie na Szarego Wilka – trailer DLC dla Sniper Elite III: Afrika

Sniper Elite III: Africa to trzecioosobowa gra akcji która trafi na konsole nowej generacji, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. W sieci pojawił się zwiastun pierwszego rozszerzenia w formie DLC o nazwie ”Polowanie na szarego 

Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.
Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.

Sniper Elite III: Africa zapowiada się na naprawdę ciekawą produkcję, która zabierze nas na front drugiej wojny światowej, z tą jednak różnicą, że teraz do gorącej Afryki.  Sniper Elite III: Afrika pojawi się na rynku już 27 czerwca na Xbox One oraz PS4 w cenie 249,90 zł. Dostępna będzie także, w polskiej wersji kinowej, wersja na Xbox360 i PS3 w cenie 189,90 zł oraz na PC w wersji standardowej w cenie 119,90 zł. Limitowana Edycja Premium będzie dostępne na platformę PC w cenie 149,90 zł. Co więcej, oficjalny dystrybutor gry w naszym kraju, a wiec firma Techland, podzielił się z nami nowym zwiastunem pierwszego dodatku fabularnego do gry o nazwie ”Polowanie na szarego wilka”. O co w tym wszystkim chodzi?

”Jest rok 1942. Adolf Hitler, wódz III Rzeszy, oznaczony przez Aliantów kryptonimem „Szary Wilk” wizytuje twierdzę Tobruk. Towarzyszy mu jeden z sobowtórów. Sztab operacji specjalnych wietrzy okazję. Śmierć Führera może błyskawicznie odmienić losy wojny.

Rozegraj tę śmiertelnie niebezpieczną misję. Ścieżką po zakamarkach i dachach Tobruku, podstępem i skrycie, dotrzyj na upatrzone stanowisko strzeleckie. Poskładaj wskazówki i oddaj jeden, kluczowy dla losów wojny strzał. To, czy odróżnisz prawdziwy cel od przynęty zależy tylko od Twojej przebiegłości.

W „Polowaniu na Szarego Wilka” nigdy nie rozegrasz tej samej akcji – identyfikacja celu, ścieżki dostępu, lokalizacje – wszystko tworzone jest losowo. Jesteś tylko Ty, Twoje umiejętności… i misja do wykonania.”

Takie informacje podsyła nam Techland, a więc zapowiada się niezwykle ciekawa rozgrywka. Sniper III: Africa stawia przede wszystkim na skradankowy styl rozgrywki, co oznacza, że przeciwników będziemy eliminować z oddali w pełnej ciszy. Oczywiście jest również możliwość otwartej walki, ale to tylko ostateczność. Czekamy na ten tytuł z niecierpliwością, oraz zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.

Written By
More from Patryk

Przenośna wersja konsoli Xbox One? Dlaczego nie!

Microsoft nie planuje na ten moment sprzedaży handhelda, aczkolwiek nie przeszkadza to...
Read More