Polowanie na Szarego Wilka – trailer DLC dla Sniper Elite III: Afrika

Sniper Elite III: Africa to trzecioosobowa gra akcji która trafi na konsole nowej generacji, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. W sieci pojawił się zwiastun pierwszego rozszerzenia w formie DLC o nazwie ”Polowanie na szarego 

Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.
Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.

Sniper Elite III: Africa zapowiada się na naprawdę ciekawą produkcję, która zabierze nas na front drugiej wojny światowej, z tą jednak różnicą, że teraz do gorącej Afryki.  Sniper Elite III: Afrika pojawi się na rynku już 27 czerwca na Xbox One oraz PS4 w cenie 249,90 zł. Dostępna będzie także, w polskiej wersji kinowej, wersja na Xbox360 i PS3 w cenie 189,90 zł oraz na PC w wersji standardowej w cenie 119,90 zł. Limitowana Edycja Premium będzie dostępne na platformę PC w cenie 149,90 zł. Co więcej, oficjalny dystrybutor gry w naszym kraju, a wiec firma Techland, podzielił się z nami nowym zwiastunem pierwszego dodatku fabularnego do gry o nazwie ”Polowanie na szarego wilka”. O co w tym wszystkim chodzi?

”Jest rok 1942. Adolf Hitler, wódz III Rzeszy, oznaczony przez Aliantów kryptonimem “Szary Wilk” wizytuje twierdzę Tobruk. Towarzyszy mu jeden z sobowtórów. Sztab operacji specjalnych wietrzy okazję. Śmierć Führera może błyskawicznie odmienić losy wojny.

Rozegraj tę śmiertelnie niebezpieczną misję. Ścieżką po zakamarkach i dachach Tobruku, podstępem i skrycie, dotrzyj na upatrzone stanowisko strzeleckie. Poskładaj wskazówki i oddaj jeden, kluczowy dla losów wojny strzał. To, czy odróżnisz prawdziwy cel od przynęty zależy tylko od Twojej przebiegłości.

W “Polowaniu na Szarego Wilka” nigdy nie rozegrasz tej samej akcji – identyfikacja celu, ścieżki dostępu, lokalizacje – wszystko tworzone jest losowo. Jesteś tylko Ty, Twoje umiejętności… i misja do wykonania.”

Takie informacje podsyła nam Techland, a więc zapowiada się niezwykle ciekawa rozgrywka. Sniper III: Africa stawia przede wszystkim na skradankowy styl rozgrywki, co oznacza, że przeciwników będziemy eliminować z oddali w pełnej ciszy. Oczywiście jest również możliwość otwartej walki, ale to tylko ostateczność. Czekamy na ten tytuł z niecierpliwością, oraz zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.

Written By
More from Patryk

W Biedronce kolejna wyprzedaż gier na konsolę Xbox 360 i PlayStation 3

Sieci sklepów Biedronka często organizują bardzo ciekawe promocje na gry wideo, szczególnie...
Read More