Pół godziny rozgrywki z Cold, Cold Heart, czyli dodatku do Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins to gra studia Warner Bros Games, która została wydana na PlayStation 3 i Xboksa 360. W sieci pojawiły się fragmenty rozgrywki z dodatku Cold, Cold Heart.

BatmanBanner

 

Wielu z nas oczekuje już kolejnej odsłony serii Batman. Nie tak dawno zapowiedziano Arkham Knight, które zostanie wydane na konsolach nowej generacji. Warner Bros Games nie zwalnia jednak tempa i zamierza wypuścić na rynek dodatek fabularny do Batman: Arkham Origins. Rozszerzenie nosi nazwę Cold, Cold Heart i trafi na PlayStation 3 i Xboksa 360. W sieci pojawiło się ponad trzydzieści minut rozgrywki na nowym materiale wideo. Rozgrywka nie wiele różni się od tego, co widzieliśmy w podstawce. Warner Bros zaadaptowało najlepsze pomysły i dorzuciło ciekawego antagonistę. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Mr. Freeze i jego szajka, którym to Bruce Wayne stawi czoła.

Rozszerzenie trafi do dystrybucji cyfrowej już 22 kwietnia. Wydawca gry zrezygnował jednakże ze wsparcia dla właścicieli Nintendo Wii U, właściciele tychże sprzętów mogą liczyć na zwrot kosztów przepustki sezonowej. 

Written By
More from Patryk

Zobacz podwodny świat gry Fallout 4

Wiecie że w grze Fallout 4 można zwiedzać podwodny świat i odkrywać...
Read More