Pokaz Star Wars Battlefront za zamkniętymi drzwiami

Star Wars Battlefront zostało zaprezentowane sprzedawcom gier za zamkniętymi drzwiami w siedzibie Electronic Arts. Gra ma pojawić się pod koniec 2015.

Star Wars: Battlefront stało się faktem. Wielki rozmach, grafika nowej generacji, oraz starcia na niebywałą skalę!
Star Wars: Battlefront stało się faktem. Wielki rozmach, grafika nowej generacji, oraz starcia na niebywałą skalę!

Peter Moore reprezentujący firmę Electronic Arts zorganizował zamknięty pokaz gry Star Wars Battlefront dla przedstawicieli sieci sklepów GameStop. Na prezentacji pokazano aktualny gameplay, choć oczywiście nie ujawniono konkretnych materiałów wideo.

Twitter jest jednak źródłem bardzo intrygujących zdjęć z pokazu Star Wars Battlefront za zamkniętymi drzwiami. Peter Moore zamieścił trzy zdjęcia z pokazu, na których widzimy panel dyskusyjny, jeden z pojazdów oraz jego samego w towarzystwie zwaśnionych stron konfliktu.

Wygląda więc na to, że Electronic Arts dysponują już grywalną wersją Star Wars Battlefront, którą zaczynają pokazywać. Trzeba liczyć na to, że gra pojawi się jeszcze na trwającej właśnie imprezie Games Developers Conference (GDC 2015). Jeżeli nie, to z pewnością na zbliżających się wielkimi krokami targach elektronicznej rozrywki E3 w Los Angeles powinniśmy sprawdzić ten tytuł w akcji.

Star Wars Battlefront pojawi się na rynku pod koniec roku na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/04/star-wars-battlefront-footage-shown-behind-closed-doors/]


Written By
More from Patryk

Kilka minut z kampanią Battlefield: Hardline

W sieci udostępniono obszerny materiał wideo przedstawiający kampanię jednoosobową w grze Battlefield...
Read More