Pojawił się pierwszy trailer H1Z1

H1Z1 TO GRA MMO W REALIACH APOKALIPSY ZOMBIE. TWÓRCĄ GRY JEST SONY ONLINE ENTERTAIMENT. GRA ZOSTANIE OPARTA NA SYSTEMIE FREE 2 PLAY(GRA JEST DARMOWA) ZAPEWNE Z MIKROPŁATNOŚCIAMI. PLANOWANA DATA PREMIERY TO ROK 2014. 

H1Z1 to gra MMO, która może być przepustką dla Sony na rynku gier tego typu.

Twórcy przedstawiają pierwszy, oficjalny trailer H1Z1, który przedstawia rzeczywistość jaka panuje w grze, czyli nieustanna walka o przetrwania. W zwiastunie nie pokazano nic ciekawego, właściwie ukazano w nim tylko walkę z nieumarłymi. Jeśli chcecie zobaczyć pokaźny kawałek rozgrywki to zapraszam tutaj, zobaczycie tam około 50 minut gameplayu z H1Z1.

Akcja w H1Z1 toczy się 15 lat po wykryciu tytułowego wirusa. Cała cywilizacja leży w gruzach, a ludzie, którzy przeżyli toczą walkę o przetrwanie. Gra rozrasta się stopniowo. Dziś podobno mamy już do dyspozycji miasteczko i dzicze wokół niego, a następnie dodano wielkie miasta. Aby ułatwić przemierzanie otwartego świata mamy do dyspozycji pojazdy naziemne i, co ciekawe, samoloty. W grze gracze sami pobierają surowce, np. drewno, a później stawiają z nich domy, czy też różnego rodzaju schrony, czy fortyfikacje obronne. Należy wspomnieć, że na każdym serwerze w grze może pojawić tysiące graczy jednocześnie. Twórcy zrezygnowali jednak z możliwości rozwoju postaci. Sony Online Entertaiment zapewnia, że H1Z1 będzie cechować się mrocznym klimatem. Gra powstała na silniku Forgelight- ten sam silnik napędza również PlanetSide 2 czy Landmark.

More from Mikołaj Ciesielski

Amazon zdradza istotny fakt dotyczący fabuły Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio...
Read More