Pog(R)adajmy – w środę kolejna impreza dla graczy z całej Polski

Druga środa miesiąca to obowiązkowo czas zarezerwowany dla graczy z całego kraju. Pog(R)adajmy to impreza zorganizowana dla Was. Możecie spotkać się w Krakowie, Warszawie i Katowicach. W tym miesiącu do inicjatywy dołączy się również Bydgoszcz!

pogradajmy

 

Własnie na naszą skrzynkę przyszło kolejne zaproszenie na imprezę Pog(R)adajmy, która odbywa się cyklicznie, co drugą środę miesiąca, na terenie naszego kraju. Pog(R)adajmy to spotkanie dla Graczy i pracowników branży gier. W tym miesiącu startuje w kolejnym, czwartym mieście! Do Warszawy, Katowic oraz Krakowa dołącza Bydgoszcz! Chęć organizacji Pog(R)adajmy w nowej miejscowości wykazali studenci GAMEDEC’u – studiów licencjackich poświęconych badaniu i projektowaniu gier. GAMEDEC jest specjalizacją na kierunku “Humanistyka 2.0” na UKW w Bydgoszczy.

Jeżeli jesteście zainteresowani, a w dodatku mieszkacie w okolicy Bydgoszczy, to zapraszamy. Impreza rozpoczyna się o godzinie 19 i potrwa do 22. Proponowany strój? Cosplay! Przebierańcy będą mile widziani, a udział w imprezie zadeklarowało wielu dziennikarzy z lokalnej branży. Znamy również pierwszy temat główny spotkania, jakim jest: odzież dla Graczy. Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do złożenia swojej deklaracji przybycia na facebook’owym wydarzeniu:

Kontakt do pomysłodawcy: schemat@wp.eu

pogradajmy5

 

Tags from the story
, ,
Written By
More from Patryk

Hyrule Warriors – twórcy prezentują fragmenty rozgrywki czarodziejką

Firma Nintendo opublikowała nowe materiały z gry Hyrule Warriors. Tym razem możemy...
Read More