Pog(R)adajmy już w jutro, wpadnij i baw się dobrze!

Już jutro, czyli w drugą środę miesiąca, odbędzie się kolejne spotkanie graczy z całego kraju. Impreza pog(R)adajmy odbędzie się w trzech miastach Polski – Warszawie, Krakowie i Katowicach. Jeżeli macie chwilę, to czujcie się zaproszeni!

pogradajmy

 

Pog(R)adajmy służy zacieśnieniu relacji pomiędzy rodzimym gamedevem oraz Graczami, a także jest znakomitą szansą na promocję dla wydawców, pomysłodawców nowych inicjatyw, mediów, sklepów oraz lokali dla Graczy. Jeżeli czujesz się częścią naszej społeczności, czuj się również zaproszony/zaproszona na ciekawą imprezę, która odbędzie się już jutro w trzech miejscach w kraju -Kraków, Katowice i Warszawa. To impreza darmowa i dostępna dla wszystkich. Trwa zazwyczaj około 3 godzin – tak, aby następnego dnia wszyscy uczestnicy spotkania mogli bez problemu wrócić do swoich obowiązków. Od czerwca 2013 Pog(R)adajmy jest organizowane cyklicznie co miesiąc w Warszawie, a od stycznia – również w Krakowie i Katowicach. Spotykamy się w każdą drugą środę miesiąca (zawsze ten sam dzień w miesiącu) w trzech miastach Polski. Dodatkowo, raz w roku w ostatni weekend sierpnia organizujemy w Warszawie dużą imprezę wspólną – Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition, na którą przyjeżdżają Gracze z całej Polski.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, jestem dostępny pod e-mailem: schemat@wp.euZa organizację Pog(R)adajmy odpowiadają: portal Brona Cultura (Warszawa), blog „Jestem geekiem” (Katowice) oraz blog „Graczem od dziecka” (Kraków).

Jak wygląda Pog(R)adajmy?

– 19:00 oficjalne przywitanie 

– 19:15 ogłoszenia paGRAfialne (oferty pracy, trwające konkursy, zbliżające się turnieje, nowe inicjatywy itd.)

– 19:30 prelekcja

– 20:00 rozpoczęcie luźnej rozmowy o grach “przy piwie/napojach”

– 21:00 inteGRANIE wraz z losowaniem nagród ufundowanych przez sponsorów

– 22:00 oficjalne zakończenie spotkania

– 22:01 strefa “po godzinach”

Linki do poszczególnych wydarzeń:

  • Warszawa (Level Up, Moliera 4/6) – link
  • Katowice (Cybermachina, ul. Damrota 6) – link
  • Kraków (Domówka Cafe, ul. Miodowa 28a) – link

pogradajmy5

Written By
More from Patryk

Wiemy już, kto pojawi się na okładce gry FIFA 16

Wiemy już, kto znajdzie się na polskiej okładce gry FIFA 16 na...
Read More