Pog(R)adajmy już w jutro, wpadnij i baw się dobrze!

Już jutro, czyli w drugą środę miesiąca, odbędzie się kolejne spotkanie graczy z całego kraju. Impreza pog(R)adajmy odbędzie się w trzech miastach Polski – Warszawie, Krakowie i Katowicach. Jeżeli macie chwilę, to czujcie się zaproszeni!

pogradajmy

 

Pog(R)adajmy służy zacieśnieniu relacji pomiędzy rodzimym gamedevem oraz Graczami, a także jest znakomitą szansą na promocję dla wydawców, pomysłodawców nowych inicjatyw, mediów, sklepów oraz lokali dla Graczy. Jeżeli czujesz się częścią naszej społeczności, czuj się również zaproszony/zaproszona na ciekawą imprezę, która odbędzie się już jutro w trzech miejscach w kraju -Kraków, Katowice i Warszawa. To impreza darmowa i dostępna dla wszystkich. Trwa zazwyczaj około 3 godzin – tak, aby następnego dnia wszyscy uczestnicy spotkania mogli bez problemu wrócić do swoich obowiązków. Od czerwca 2013 Pog(R)adajmy jest organizowane cyklicznie co miesiąc w Warszawie, a od stycznia – również w Krakowie i Katowicach. Spotykamy się w każdą drugą środę miesiąca (zawsze ten sam dzień w miesiącu) w trzech miastach Polski. Dodatkowo, raz w roku w ostatni weekend sierpnia organizujemy w Warszawie dużą imprezę wspólną – Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition, na którą przyjeżdżają Gracze z całej Polski.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, jestem dostępny pod e-mailem: schemat@wp.euZa organizację Pog(R)adajmy odpowiadają: portal Brona Cultura (Warszawa), blog „Jestem geekiem” (Katowice) oraz blog „Graczem od dziecka” (Kraków).

Jak wygląda Pog(R)adajmy?

– 19:00 oficjalne przywitanie 

– 19:15 ogłoszenia paGRAfialne (oferty pracy, trwające konkursy, zbliżające się turnieje, nowe inicjatywy itd.)

– 19:30 prelekcja

– 20:00 rozpoczęcie luźnej rozmowy o grach “przy piwie/napojach”

– 21:00 inteGRANIE wraz z losowaniem nagród ufundowanych przez sponsorów

– 22:00 oficjalne zakończenie spotkania

– 22:01 strefa “po godzinach”

Linki do poszczególnych wydarzeń:

  • Warszawa (Level Up, Moliera 4/6) – link
  • Katowice (Cybermachina, ul. Damrota 6) – link
  • Kraków (Domówka Cafe, ul. Miodowa 28a) – link

pogradajmy5

Written By
More from Patryk

Zapowiedziano grę Legend of Kay Anniversary na PS4, Wii U oraz PC

Zupełnie niespodziewanie zapodziano odświeżoną wersję gry Legend of Kay na PlayStation 4,...
Read More